Четвер, 22 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Підприємство обманювало буковинців, поширюючи на упаковках ковбаси неправдиву інформацію

Чернівецьким обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України припинено прояви недобросовісної конкуренції в діях двох господарюючих суб‘єктів Буковини.

Дослідженням встановлено, що суб‘єктами господарювання на упаковках ковбасної продукції власного виробництва поширювалась неправдива інформація щодо споживчих властивостей та відповідності цих виробів національним стандартам якості. Такі дії підприємства вводили споживачів в оману при виборі продукції та надавали неправомірні переваги у конкуренції. 

Будь-який споживач має право на доступну й достовірну інформації про товар, який має намір придбати. В свою чергу, виробник зобов‘язаний вказувати достовірну інформацію про склад продукту, щоб не позбавляти споживача свідомого вибору продукції.

Чернівецьке обласне територіальне відділення Антимонопольного Комітету закликає всіх суб‘єктів підприємництва дотримуватись чесних звичаїв у конкуренції при здійсненні господарської діяльності.

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення