Субота, 30 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Іноземні партнери заборгували буковинським бізнесменам більше дев'яти мільйонів доларів

Іноземні партнери заборгували буковинським бізнесменам більше дев'яти мільйонів доларів

Фахівцями Міндоходів Буковини з початку року перевірено 62 бізнесмени з питань дотримання законодавчих термінів розрахунків при проведенні експортно-імпортних операцій.

Статистика підтверджує, що 90 відсотків із перевірених платників порушували вимоги валютного законодавства. За результатами перевірок донараховано майже 1,7 млн.грн. пені за несвоєчасне проведення розрахунків. Сума пені в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 0,9млн. грн.

Негативно впливають на збільшення надходжень до бюджету і наявність дебіторської заборгованості іноземних фірм з перевищенням законодавчо встановлених строків розрахунків. На початок липня нинішнього року встановлено, що 59 суб’єктів ЗЕД не дотримуються загальних принципів валютного регулювання та мають заборгованість за межами України на суму 9524,4 тис. дол. США. Порівняно з початком року дана сума зменшилася лише на 13,8 тис.дол.-

За відомостями Чернівецької митниці Міндоходів з початку року в області здійснювали зовнішньоекономічні операції 546 суб‘єктів господарювання,з них: обліковані на митниці - 434, обліковані в інших митницях - 112. У січні - червні 2013 року фактично проводили зовнішньоторговельні операції 552 суб’єкти ЗЕД.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення