Вівторок, 26 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

"Калинка" допоможе водоканалу розрахуватись з боргами

Сесія міської ради 31 липня надала згоду МТК «Калинівський ринок» на укладання договору про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству «Чернівціводоканал» в сумі один мільйон гривень.

Зазначені кошти будуть спрямовані водоканалом на погашення заборгованості за спожиту у липні цього року електроенергію.

Допомога, яка надається КП «Чернівціводоканал» є поворотною і підлягає поверненню до 1 вересня цього року.

Одразу після прийняття сесією рішення з метою урегулювання ситуації щодо уникнення обмеження постачання електроенергії на об’єкти водоканалу міський голова Олексій Каспрук, голова правління ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» та в.о. начальника КП « Чернівціводоанал» Анатолій Штогринець підписали графік проведення водоканалом розрахунків за спожиту електроенергію.

Зазначеним графіком передбачено, що 31 липня водоканал сплачує ПАТ ЕК « Чернівціобленерго» за спожиту електроенергію 1 млн. 880 тис. грн., з яких 1 млн. грн. – кошти водоканалу, 280 тис. грн. – сума пільг та субсидій, 600 тис. грн. – затверджена різниця у тарифах. До 25 серпня ц.р. водоканал зобов’язується оплатити за спожиту електроенергію – 2 млн. 880 тис. грн., з яких 2 млн. грн. –кошти водоканалу, 280 тис. грн. – сума пільг та субсидій, 600 тис. грн. – затверджена різниця у тарифах.

Домовлено, що порядок розрахунків за спожиту електроенергію водоканалом у вересні – грудні ц.р. буде погоджено до 1 вересня ц.р. Керівництво МК «Чернівціводоканал» попереджено, що недотримання зазначеного графіку розрахунків може призвести до обмеження постачання електроенергії на об’єкти водоканалу до рівня оплати.

Енергопостачання об’єктів водоканалу 31 липня відновлено в повному обсязі.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення