Неділя, 26 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Кельменеччині навчали, як протидіяти корупції

В управлінні Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі проведено семінар - навчання з спеціалістами управління на тему «Запобігання та протидія проявам корупції».

Корупція – одна з найактуальніших соціальних проблем, розв’язання якої залежить від кожного без винятку зазначила перший заступник начальника управління Рімма Білобрицька, її негативний вплив на різні сфери суспільного життя є основною перешкодою утвердження демократичної, правової та соціальної держави. За таких умов у суспільстві виникає соціальна напруга, породжується недовіра громадян до органів державної влади, зокрема до осіб, що її представляють.

Отож, навчання, яке проходило у формі «запитання – відповіді» було корисним для всіх учасників семінару, адже кожен із нас несе відповідальність як за себе, так і за те, який вплив ми справляємо на оточуючих.

Анжеліка Каралаш, головний спеціаліст з організаційно – інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віталія
Сподіваюся, що завдяки цьому семінару поменшає корупціонерів в управлінні Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення