Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Молодь не хоче займатися сільським господарством

Молодь не хоче займатися сільським господарством
Кількість працюючої молоді у віці до 35 років в сферах економічної діяльності на кінець 2011р. становила 47,5 тис. осіб або майже третину облікової кількості штатних працівників.

  Більш привабливими для молоді була фінансова сфера діяльності та торгівля, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, де молодь становила значну частину працюючих. Найменш привабливою для молоді є сільськогосподарська діяльність, рибальство та рибництво.

  В органах виконавчої влади та місцевого самоврядування працює 3,3 тис. молодих осіб віком до 35 років (46,9% загальної кількості працівників), з яких 0,5 тис. осіб займали посади керівників та 2,8 тис. осіб – спеціалістів. Питання отримання першого місця роботи молодими спеціалістами після закінчення закладів освіти залишається проблемним. Випускники заочної форми навчання здебільшого мають місце роботи. Проте, гарантією зайнятості випускників денних відділень вузів є отримання направлень на роботу, які визначаються державним замовленням.

  У 2011р. вищими навчальними закладами області було підготовлено 1327 магістрів, 3632 спеціалісти, 1490 бакалаврів та 2906 молодших спеціалістів, але лише 32,8% загальної їх кількості отримали направлення на роботу. Найбільш престижними для молоді є такі професії, як менеджер, юрист, фінансист. Але, не всі бажаючі отримати такі місця в змозі їх зайняти, по-перше, через незначний попит на них на ринку праці; по-друге, через високі вимоги до претендентів на зайняття таких робочих місць з боку роботодавців. Опиняючись на ринку праці без роботи, молоді люди звертаються за допомогою у працевлаштуванні до державної служби зайнятості. Так, протягом 2011 року на обліку державного центру зайнятості загалом перебувало 14,1 тис. молодих осіб у віці до 35 років, з яких було працевлаштовано впродовж року тільки 29,4%.

  Більша частина молоді була працевлаштована на підприємствах торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (24,7% загальної кількості працевлаштованих), промисловості – 20,5%, ще 12,8% знайшли своє робоче місце у сільському господарстві, мисливстві, лісовому господарстві. Загалом, на 1 січня п.р. на обліку в державному центрі зайнятості перебувало 4,5 тис. молодих осіб, що становить 41,9% загальної кількості незайнятого населення, яке знаходилося на обліку.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віталія
Справді, багато випускникіх вищих навчальних закладів після їх закінчення залишаються непрацевлаштова ними. Держава має забезпечувати всіх випускників цих закладів роботою і робити все для того, щоб це вийшло.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення