Середа, 19 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині хочуть піднімати престиж робітничих професій

В актовому залі Сторожинецького районного центру зайнятості відбувся круглий стіл, де обговорено рівні права у працевлаштуванні дітей пільгової категорії та осіб з їх числа.

У засіданні взяли участь представники районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ й організацій району, а також підприємці, діти пільгової категорії та вихідці з їх числа.

Про стан забезпечення прав та законних інтересів дітей пільгових категорій в Сторожинецькому районі, а також їх працевлаштування інформувала начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталя Косован.

Директор Сторожинецького районного центру зайнятості Світлана Жар роз’яснила присутнім особливості працевлаштування дітей пільгових категорій та осіб з їх числа, а директор громадської організації «Асоціація виробників України» Неля Малько розповіла про проект забезпечення рівних можливостей дітей-сиріт на ринку праці.
Під час обговорення окреслено основні проблеми у працевлаштуванні дітей пільгової категорії й осіб з їх числа та визначено шляхи їх подолання.

Наразі прийнято рішення щодо підняття престижу виробничих професій шляхом громадського обговорення проблематики, проведення зустрічей дітей пільгової категорії та осіб з їх числа з роботодавцями на їх підприємствах, активізацію роботи з батьками тощо.

Окрім того обговорено програму адаптації дітей пільгової категорії й осіб з їх числа до дорослого життя та спонукання їх до працевлаштування.

Зокрема проведення «круглих столів» дає позитивну динаміку у вирішенні питань, тому з метою стимулювання підприємців до працевлаштування дітей пільгових категорій та осіб з їх числа вирішено провести низку зустрічей із роботодавцями району.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення