Понеділок, 30 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

При придбанні житла для військовослужбовців АТО перевага буде надана первинному ринку житла

На прес-конференції, яка відбулась 17 серпня, Олександр Фищук акцентував увагу на питаннях придбання житла для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що при придбанні житла перевага буде надана первинному ринку житла, на якому нові квартири можна придбати за фіксованою ціною. Також очільник обласної адміністрації розповів про умови вибору місця проживання родин військовослужбовців. «Вважаю, сім'ї військових мають право обрати квартиру або будинок у селі, районному або обласному центрі. Герої захищають цілісність та недоторканість нашої країни, тому влада має подбати про покращення умов життя військовослужбовців та їх родин»,- наголосив Олександр Фищук.

Голова обласної влади поінформував, що Чернівецькій області передбачена субвенція з державного бюджету на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов у сумі 7109,005 тис. гривень. На цей час до області вже надійшло 2369,67 тис. гривень.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення