Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецьким підприємствам пропонують співпрацю у сферах інжинірингу та впровадження сучасних технологій

ТОВ СП «Стан – Комплект» (м.Київ) пропонує підприємствам міста співпрацю у сферах інжинірингу, впровадження сучасних технологій, оптимізації технологічних циклів, вибору та оснащення обладнання, навчання технологічного персоналу.

ТОВ СП «Стан-Комплект» є верстатоторговельною та інжиніринговою компанією, до складу якої входять п’ять промислових підприємств машинобудування на території України. Компанія має власні митний, логістичний та юридичний департаменти, а також департамент промислового обладнання, які займаються інжинірингом, поставками і сервісом металообробних верстатів, оснастки і ЧПУ.

ТОВ СП «Стан-Комплект» має власні склади з продажу у промислових регіонах України, таких як: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне. На промисловому ринку України офіційно представляється та забезпечується сервіс і навчання персоналу по продукції більше як сорока верстатобудівних компаній світу, таких як: DMG MORI (Німеччина), Нагdinge (США) Jones & Shipman (Велика Британія) та інших. Компанія готова взяти на себе відповідальність за прискорення впровадження нових технологій, застосовуючи досвід провідних виробників у галузі металообробки, зокрема концерну DMG MORI, який поєднує німецькі та японські інноваційні технології у галузі верстатобудування.

Сучасні верстати DMG MORI представлені широким модельним рядом з технічними можливостями, які дозволяють оптимально вирішувати переважну більшість технологічних завдань, застосовуючи продукцію концерну. Верстати мають агрегатно – модульну конструкцію, із взаємозамінними вузлами, що забезпечує зручність в експлуатації та сервісі.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: hhtp//www.stankom.com; Е-mаіІ: роstmastег@ stankom.com. У разі зацікавленості, пропонуємо звертатися за адресою: 03040, м. Київ, вул. М.Стельмаха, 10-А; контактні телефони: (044)536-04-88 (багатоканальний); факс (044) 536-04-98.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення