Вівторок, 06 червня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

«Чернівціспецкомунтранс» минулий рік мав прибуток майже 200 тисяч гривень

Заслухавши інформацію директора міського комунального підприємства «Чернівціспецкомунтранс» В.І.Воронюка щодо фінансово-економічного стану підприємства, виконавчий комітет міської ради відмічає, що фінансово – економічний стан підприємства за останній час покращився, але не достатньо.
За результатами фінансово-господарської діяльності у 2011 році прибутки підприємства склали 183 тис.грн. Зменшилась дебіторська заборгованість населення за спожиті послуги, але зросла кредиторська заборгованість самого підприємства.
Це сталося в основному за рахунок сплати за паливно-мастильні матеріали і наразі ця заборгованість складає 167 тис.грн. Протягом 2011 року на території міста Чернівці облаштовано 50 майданчиків для збору твердих побутових відходів, а саме в Першотравневому районі – 9, в Садгірському районі – 4 та в Шевченківському районі – 37. Натомість не завершено роботи з оснащення всіх автомобілів приладами навігації для моніторингу виконання виробничих завдань та економії пально-мастильних матеріалів.
З метою впорядкування та належної організації діяльності в сфері поводження з побутовими відходами заплановано провести конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території Першотравневого та Садгірського районів м.Чернівці. За результатами якого, переможцю конкурсу буде запропоновано укладання договору оренди території на вул.Хотинській, 43-Е.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення