Вівторок, 21 листопада 2017p.
Loading...
Загрузка...
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату

У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату
У Чернівцях промислова група ViOil готує проект масштабної реконструкції олійножирового комбінату, який знаходиться на вулиці Ярослава Мудрого (колишня Моріса Тореза).

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з просиланням на промислову групу ViOil.

Згідно з генеральним планом, підприємство зможе переробляти всі види олійних культур: соняшник, сою, ріпак та льон. Така диверсифікація дозволить рівномірно завантажувати потужності Чернівецького олійножирового комбінату протягом всього року.

Після реконструкції на першому майданчику завод в добу зможе переробляти 1800 т насіння соняшнику (або 1350 т ріпаку, або 700 т льону). На другому майданчику компанія планує переробляти 1600 т сої на добу. Зараз потужності ЧМЖК складають 460 т насіння соняшнику на добу. ViOil також збирається провести реконструкцію логістичної структури підприємства.

"Ми плануємо збільшити потужності з приймання сировини, побудувати нові склади для його зберігання, а також елеватор для зберігання шротів, встановити нові баки для зберігання олії, оновити парогенеруючий комплекс і інженерні технологічні мережі", - йдеться у повідомленні.

"Розширення сировинної зони на заході України і збільшення виробництва олійних в цьому регіоні дозволить нам завантажувати оновлені потужності Чернівецького олійножирового комбінату сировиною протягом усього року, - підкреслює комерційний директор промислової групи ViOil Ігор Гадомський. - Високоякісне насіння соняшника, сої та ріпаку забезпечать компанії високий вихід готової продукції. А близькість кордону з Євросоюзом дозволить нам активно експортувати олію і шрот без зайвих витрат на логістику".
Оцінити матеріал:
(2 голосів)...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити


Нові блоги

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 0%
Фронт Змін - 2.3%
Батьківщина - 9.3%
Самопоміч - 16.3%
Радикальна партія - 0%
Свобода - 9.3%
Опозиційний блок - 2.3%
Наш край - 0%
Народний контроль - 0%
Рух нових сил - 0%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 0%
Інші партії - 4.7%
Не підтримую жодної партії - 55.8%
Всього голосів: 43

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення