Понеділок, 21 травня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату

У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату
У Чернівцях промислова група ViOil готує проект масштабної реконструкції олійножирового комбінату, який знаходиться на вулиці Ярослава Мудрого (колишня Моріса Тореза).

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з просиланням на промислову групу ViOil.

Згідно з генеральним планом, підприємство зможе переробляти всі види олійних культур: соняшник, сою, ріпак та льон. Така диверсифікація дозволить рівномірно завантажувати потужності Чернівецького олійножирового комбінату протягом всього року.

Після реконструкції на першому майданчику завод в добу зможе переробляти 1800 т насіння соняшнику (або 1350 т ріпаку, або 700 т льону). На другому майданчику компанія планує переробляти 1600 т сої на добу. Зараз потужності ЧМЖК складають 460 т насіння соняшнику на добу. ViOil також збирається провести реконструкцію логістичної структури підприємства.

"Ми плануємо збільшити потужності з приймання сировини, побудувати нові склади для його зберігання, а також елеватор для зберігання шротів, встановити нові баки для зберігання олії, оновити парогенеруючий комплекс і інженерні технологічні мережі", - йдеться у повідомленні.

"Розширення сировинної зони на заході України і збільшення виробництва олійних в цьому регіоні дозволить нам завантажувати оновлені потужності Чернівецького олійножирового комбінату сировиною протягом усього року, - підкреслює комерційний директор промислової групи ViOil Ігор Гадомський. - Високоякісне насіння соняшника, сої та ріпаку забезпечать компанії високий вихід готової продукції. А близькість кордону з Євросоюзом дозволить нам активно експортувати олію і шрот без зайвих витрат на логістику".
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення