П'ятниця, 23 березня 2018p.
Евро Грошi UA CPS
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Creditup UA CPL

У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату

У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату У Чернівцях планують масштабну реконструкцію олійножирового комбінату
У Чернівцях промислова група ViOil готує проект масштабної реконструкції олійножирового комбінату, який знаходиться на вулиці Ярослава Мудрого (колишня Моріса Тореза).

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з просиланням на промислову групу ViOil.

Згідно з генеральним планом, підприємство зможе переробляти всі види олійних культур: соняшник, сою, ріпак та льон. Така диверсифікація дозволить рівномірно завантажувати потужності Чернівецького олійножирового комбінату протягом всього року.

Після реконструкції на першому майданчику завод в добу зможе переробляти 1800 т насіння соняшнику (або 1350 т ріпаку, або 700 т льону). На другому майданчику компанія планує переробляти 1600 т сої на добу. Зараз потужності ЧМЖК складають 460 т насіння соняшнику на добу. ViOil також збирається провести реконструкцію логістичної структури підприємства.

"Ми плануємо збільшити потужності з приймання сировини, побудувати нові склади для його зберігання, а також елеватор для зберігання шротів, встановити нові баки для зберігання олії, оновити парогенеруючий комплекс і інженерні технологічні мережі", - йдеться у повідомленні.

"Розширення сировинної зони на заході України і збільшення виробництва олійних в цьому регіоні дозволить нам завантажувати оновлені потужності Чернівецького олійножирового комбінату сировиною протягом усього року, - підкреслює комерційний директор промислової групи ViOil Ігор Гадомський. - Високоякісне насіння соняшника, сої та ріпаку забезпечать компанії високий вихід готової продукції. А близькість кордону з Євросоюзом дозволить нам активно експортувати олію і шрот без зайвих витрат на логістику".
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

MILOAN UA CPL

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 8%
Фронт Змін - 3.6%
Батьківщина - 9.4%
Самопоміч - 13%
Радикальна партія - 0.7%
Свобода - 8%
Опозиційний блок - 3.6%
Наш край - 0.7%
Народний контроль - 0.7%
Рух нових сил - 5.1%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 2.9%
Інші партії - 2.9%
Не підтримую жодної партії - 41.3%
Всього голосів: 138

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення