Четвер, 22 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

До Чернівців завітали представники китайської компанії «Huawei» для співпраці з буковинськими науковцями

До Чернівців завітали представники китайської компанії «Huawei» До Чернівців завітали представники китайської компанії «Huawei»
Сьогодні, 14 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів протокольну зустріч з представниками китайської компанії «Huawei» щодо співпраці компанії з Інститутом термоелектрики Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Керівник виконавчої влади краю привітав гостей на буковинській землі та наголосив на зацікавленості та готовності до налагодження плідного співробітництва, зокрема, в питаннях залучення інвестицій та впровадженні спільних взаємовигідних економічних проектів.

«Ми пишаємось тим, що Чернівецька область має серйозний науковий потенціал. Розробки Інституту термоелектрики мають великі перспективи, - зазначив Олександр Фищук. - Переконаний, що значний науково-технічний потенціал української науки сприятиме успішній взаємодії між Китаєм та Україною. Яскравим прикладом цьому стало те, що використання на взаємовигідних засадах наукових досягнень українських вчених є підґрунтям для відкриття в Україні центру компанії «Huawei» із впровадження перспективних розробок у виробництво, що дозволить створити нові спільні підприємства та нові робочі місця».

Представники китайської делегації подякували голові обласної державної адміністрації за прийом і зазначили, що для компанії «Huawei» важливо постійно розвиватися і підвищувати якість продукту.

«Маємо на меті впроваджувати довгострокові дослідження і співпрацювати з українськими науковцями, це сприятиме розвитку обох країн», - зазначив керівник науково-дослідних центрів компанії «Huawei» Джун Пенг.

За словами директора Інституту термоелектрики Анатичука Лук'яна, установа вже давно співпрацює з Китаєм.

«Компанія «Huawei» ставить перед нами завдання, які не просто виконати. Вони рухають вперед технології, працюючи з ними ми будемо рухатись в майбутнє», - зазначив науковець.

Насамкінець голова облдержадміністрації подякував гостям за візит і запевнив, що Чернівецька обласна державна адміністрація відкрита та готова до співробітництва.

«Ми готові презентувати вам наш інвестиційний потенціал та наші інвестиційні пропозиції, що, сподіваюсь, знайде своє відображення у впровадженні взаємовигідних проектів задля сталого розвитку партнерства наших країн».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення