П'ятниця, 22 вересня 2017p.
Loading...
Оксфорд Медікал гінекологія

До Чернівців завітали представники китайської компанії «Huawei» для співпраці з буковинськими науковцями

До Чернівців завітали представники китайської компанії «Huawei» До Чернівців завітали представники китайської компанії «Huawei»
Сьогодні, 14 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів протокольну зустріч з представниками китайської компанії «Huawei» щодо співпраці компанії з Інститутом термоелектрики Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Керівник виконавчої влади краю привітав гостей на буковинській землі та наголосив на зацікавленості та готовності до налагодження плідного співробітництва, зокрема, в питаннях залучення інвестицій та впровадженні спільних взаємовигідних економічних проектів.

«Ми пишаємось тим, що Чернівецька область має серйозний науковий потенціал. Розробки Інституту термоелектрики мають великі перспективи, - зазначив Олександр Фищук. - Переконаний, що значний науково-технічний потенціал української науки сприятиме успішній взаємодії між Китаєм та Україною. Яскравим прикладом цьому стало те, що використання на взаємовигідних засадах наукових досягнень українських вчених є підґрунтям для відкриття в Україні центру компанії «Huawei» із впровадження перспективних розробок у виробництво, що дозволить створити нові спільні підприємства та нові робочі місця».

Представники китайської делегації подякували голові обласної державної адміністрації за прийом і зазначили, що для компанії «Huawei» важливо постійно розвиватися і підвищувати якість продукту.

«Маємо на меті впроваджувати довгострокові дослідження і співпрацювати з українськими науковцями, це сприятиме розвитку обох країн», - зазначив керівник науково-дослідних центрів компанії «Huawei» Джун Пенг.

За словами директора Інституту термоелектрики Анатичука Лук'яна, установа вже давно співпрацює з Китаєм.

«Компанія «Huawei» ставить перед нами завдання, які не просто виконати. Вони рухають вперед технології, працюючи з ними ми будемо рухатись в майбутнє», - зазначив науковець.

Насамкінець голова облдержадміністрації подякував гостям за візит і запевнив, що Чернівецька обласна державна адміністрація відкрита та готова до співробітництва.

«Ми готові презентувати вам наш інвестиційний потенціал та наші інвестиційні пропозиції, що, сподіваюсь, знайде своє відображення у впровадженні взаємовигідних проектів задля сталого розвитку партнерства наших країн».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


??????, ???????, ????????...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Чи довіряєте ви Уряду Гройсмана?
Так, довіряю - 13%
Ні, не довіряю - 87%
Всього голосів: 54

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення