Вівторок, 26 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На засіданні "круглого столу" розглядалось незавершене житлове будівництво

Днями в приміщенні Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в режимі веб-конференції Антимонопольним комітетом України проведено круглий стіл на тему: «Проблемні питання, які стримують розвиток конкуренції на ринку будівництва житла».

З метою забезпечення сприятливих умов розвитку будівельної галузі шляхом удосконалення дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві участь у «круглому столі» взяли представники Адміністрації Президента України, секретаріату Уряду, народні депутати, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, органів місцевого самоврядування, суб‘єктів природних монополій, забудовники та їх об’єднання.

На рівні області участь у засіданні «круглого столу» взяли заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Василь Бурлака, голова територіального відділення антимонопольного комітету Віктор Мотуляк, начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Роман Пивнюк, начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернівецькій області Василина Маковійчук, голова комісії з питань будівництва та архітектури міської ради Олексій Редько, керівники департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, керівники основних забудовників та суб‘єктів природних монополій, зокрема, ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», ПАТ «Чернівцігаз», КП «Чернівціводоканал».

На засіданні порушувались питання щодо взаємовідносин будівельних компаній та суб‘єктів енерго-, тепло- і газопостачання, водопостачання та водовідведення, проблем своєчасного підключення закінчених будівництвом об‘єктів до цих мереж, проблеми виділення земельних ділянок під забудову на конкурентних засадах та наявність в місті Чернівці значної кількості об’єктів незавершеного житлового будівництва та причини, що це обумовлюють. За аналітичними даними в Чернівцях на ринку лише незавершеного житлового будівництва функціонують близько 35 забудовників. Станом на 1 листопада 2011 року у м. Чернівці нараховується 47 незавершених житлових об’єктів, з них по 5 об’єктах будівництво зупинено.

Під час зустрічі проаналізовано основні питання, які є актуальними для всіх регіонів України і можуть стримувати конкуренцію та створювати передумови для можливих порушень на ринку житлового будівництва.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення