Понеділок, 21 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

За порушення правил торгівлі бізнесменам Буковини анулювали майже 500 ліцензій

За порушення правил торгівлі  бізнесменам Буковини анулювали майже 500 ліцензій
Упродовж першого півріччя 2017 року суб’єкти господарювання нашого краю отримали 2598 ліцензій, з них 1505 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольних напоїв та 1093 – тютюнових виробів. За ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети Чернівецької області отримали 6,6 млн. грн. – повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Головне управління ДФС у Чернівецькій області.

Усього в області діє 4883 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами по 2197 суб’єктах господарської діяльності.

В рамках виконання заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, у січні – червні 2017 року проведено 110 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

Найбільш поширеними порушеннями були роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін - 44 випадки, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій - 13 випадків, порушення вимог ст. 153 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку – 4 випадки, а також зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку, роздрібна торгівля алкогольними напоями через ЕККА не зазначений у ліцензії та ін.

За результатами даних порушень несумлінні підприємці позбулися 255 ліцензій на право продажу алкоголю та 183 ліцензій на право реалізації тютюну. Крім того, у зв’язку з відсутністю чергового квартального платежу призупинено дію 76 ліцензій.

За результатами проведених перевірок застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 7,0 млн.грн., складено 329 адміністративних протоколів на загальну суму 3,2 млн.грн., зареєстровано 7 кримінальних провадження за статтею 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів); вилучено підакцизних товарів на загальну суму 19,1 млн.грн.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення