Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У водоканалі підтвердили порушення ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» правил споживання води

ПрАТ «Туркомплексом «Черемош» ПрАТ «Туркомплексом «Черемош»
Порушення ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» правил споживання води підтверджено.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на КП Чернівціводоканал.

Заяви прес-служби ПрАТ «Туркомплекс «Черемош», у яких працівників КП «Чернівціводоканал» звинувачують у вчиненні провокацій, виконанні політичних замовлень, застосуванні фізичної сили, не відповідають дійсності.

Інспекція дотримання правил споживання на ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» проведена відкрито і прозоро, за участю представників споживача, депутата міської ради Ігоря Наконечного з вільним доступом чернівчан та ЗМІ. Про це свідчить відеофіксація, яка здійснювалася під час проведення на цьому об’єкті інспекції.

«Під час перевірки стану пломб на водолічильниках, встановлених у “Черемоші” багато років тому працівниками Водоканалу, начальник інспекції зненацька зірвав кусачками одну з пломб та спробував вчинити так само з іншою, однак зробити це йому завадили присутні на місці працівники туркомплексу. Розлючений тим, що присутні припинили його варварські дії, начальник інспекції Водоканалу почав погрожувати та штовхати одного з працівників ПрАТ “Туркомплекс “Черемош” – людину похилого віку», – йдеться в офіційній заяві ПрАТ “Туркомплекс “Черемош”.

Як насправді розвивалися події, хто перешкоджав працівникам водоканалу у виконанні професійних обов’язків з обліку споживання води, можна переконатися, переглянувши наступне відео (посилання на відео).

Відео свідчить, що начальник інспекції з контролю за реалізацією та обліком послуг КП «Чернівціводоканал» Руслан Параска жодної пломби не знімав, а намагався перевірити чи правильно вона встановлена і чи можливо відкрити кран без її ушкодження. Діям працівника водоканалу перешкоджав інженер з охорони праці ПрАТ “Туркомплекс “Черемош” Михайло Васильчук, інші представники готелю вели себе агресивно.

За попередніми результатами інспекції на ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» з’ясовано наступне:
• ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» здійснював розрахунки за спожиту воду лише по трьом із п’яти встановлених лічильників, що є порушенням.
• Контроль за лічильниками, які розміщені на обвідних лініях, а також за їх опломбуванням вчасно не здійснювався.

Відповідальність ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» за необліковане споживання води буде встановлена у судовому порядку. Працівники КП «Чернівціводоканал», які відповідали за дотримання обліку споживання води на цьому об’єкті і допустили порушення, будуть притягнуті до службової і правової відповідальності.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення