Вівторок, 23 квітня 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Нових управителів у Чернівцях отримали понад 1000 будинків

 Нових управителів у Чернівцях отримали понад 1000 будинків
Нових управителів у Чернівцях отримали понад 1000 будинків.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на заступника міського голови Володимира Середюка.

У міськраді виконали вимоги закону, щодо здійснення права власності у багатоквартирних будинках.

Відтоді як набув чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках», Чернівецька міська рада чи не кожного місяця отримувала листи від Антимонопольного комітету з вимогою почати виконувати нові законодавчі норми. Тобто, відмовитися від старої практики роботи, коли монополістами на ринку послуг з обслуговування будинків були ЖРЕПи.

Новий закон вимагав призначити конкурси, в яких конкуренцію цим комунальним підприємствам можуть скласти приватні компанії.

За результатами проведених конкурсів, обраними управителями стали ТОВ «Єврокомунбуд» (територія обслуговування КЖРЕП-9) – 406 будинків, ПП «Порядок у домі» (територія КЖРЕП-11 та 17) – 156 та 53 будинків, ТОВ «Вайт Лаіонс» (територія ТОВ «ТД Укрвторресурс») – 199 будинків, ПП «Регіон-Центр» (вони ж і обслуговували) – 384 будинків, КЖРЕП-6 – 200 будинків, КЖРЕП-4 – 83 будинків.

Загалом, понад тисячу будинків отримали своїх нових (або старих) управителів. Водночас, попри попередження влади та прохання мешканців визначитися з формою управління якомога раніше, співвласники лише 160 будинків зробили це та утворили власні ОСББ або заключили договори з тим чи іншим управителем.

– Усі приватні фірми проводили зустрічі з мешканцями будинків та пропонували свої послуги. ЖРЕПИ таку роботу не проводили, хоча мали всі законні підстави. Вони мотивували це тим, що не бачать сенсу напрацюватися зараз, а потім передати це в інші руки, – каже Володимир Середюк.

З приводу реалізації окремих умов та вимог закону в чернівецьких реаліях виникла тривала дискусія. Оскільки конкурс розроблявся на основі наказу Міністерства регіонального розвитку, але бальна система прописувалася виконавчими органами.

Тож, дискусія тривала так довго, що умови були прийняті аж навесні цього року.

– Наразі не всіх переможців затвердили рішенням виконкому. Зокрема, ЖРЕП-14, ЖРЕП-5, підприємства «Житлосервіс», «Садгорасервіс». У зв’язку з цим повторні конкурси відбудуться у листопаді, – розповів Володимир Середюк.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення