Субота, 18 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Підприємця з Буковини оштрафували на 6,5 мільйонів за порушення прав 170 працівників

Підприємця з Буковини оштрафували на 6,5 мільйонів за порушення прав 170 працівників.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua нап прес-службу відомства.

Управління Держпраці винесло постанову про накладення штрафних санкцій у понад шість з половиною мільйонів гривень за порушення трудових прав понад 170 працівників на одному з підприємство Буковини.

Штраф за порушення законодавства про працю у розмірі 6 589 710 гривень (шість мільйонів п’ятсот вісімдесят дев’ять тисяч сімсот десять гривень) накладено на суб’єкта господарювання агропромислового комплексу у Кіцманському районі.

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області під час інспекційного відвідування встановили на агропідприємстві грубі порушення законодавства про працю.

Виявлено, що у порушення Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 року за №1078 та статті 33 Закону України "Про оплату праці" - "Індексація заробітної плати", частини шостої статті 95 Кодексу законів про працю України - "Мінімальна заробітна плата.

Індексація заробітної плати" - роботодавець не нараховував та не виплачував працівникам трудового колективу індексацію заробітної плати. Не оплачувалася належним чином робота трудового персоналу у святкові та неробочі дні, а саме не в подвійному розмірі, як того вимагає чинне законодавство.

Також окремим працівникам роботодавець не виплачував належні доплати за шкідливі і небезпечні умови праці. Загалом на агропідприємстві було порушено трудові права понад 170 працівників.

Як наслідок, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області винесено постанову про накладення на суб’єкта господарювання штрафної санкції, що наразі є найвищою серед штрафних санкцій, накладених Держпраці упродовж нинішнього, 2018, року. За 11 місяців 2018 року посадовими особами Управління Держпраці винесено 357 постанов щодо накладення на роботодавців штрафних санкцій на суму у понад 44 мільйони гривень.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення