Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Податківці відвідали "Калинівський" ринок

Нещодавно на ринку «Калинівський» податківці організували зустріч за «круглим столом», щоб почути пропозиції від місцевих бізнесменів щодо шляхів спрощення та удосконалення податкового законодавства.

Податківці нагадали учасникам засідання, що починаючи з 22 жовтня розпочато кампанію зі збору та узагальнення пропозицій від представників бізнесу щодо вдосконалення податкової системи. Ці заходи впроваджуються в рамках формування Програми лібералізації податкової політики на 2013-2014 роки, що розробляється за дорученням Президента України Віктора Януковича.

Підприємці та адміністрація ринку висловити своє бачення, яким чином можна вдосконалити та лібералізувати діюче податкове законодавство, адже це унікальна можливість і для бізнесу, і для влади розробити конкретні і дієві механізми вдосконалення податкової системи, щоб згодом успішно їх використати на практиці. Присутні висловили свої пропозиції стосовно питань оподаткування платників єдиного податку. Зокрема, запропонували знизити ставку для платників єдиного податку ІІ групи, які створили робочі місця, а також надати законодавчу можливість цій категорії платників іти у відпустки та лікарняні.

Головний бухгалтер ринку Ольга Гаврилець запропонувала переглянути норму Податкового Кодексу, якою визначено, що платники податку на прибуток, у яких доходи за рік перевищують 10 мільйонів гривень в наступному році будуть щомісячно сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній рік. Це питання потребує законодавчого врегулювання, оскільки ставка податку на прибуток в цьому році складає 21%, а в наступному складатиме 19%, що поставить в нерівні умови чималу кількість підприємств.

На завершення зустрічі податківці висловили вдячність усім небайдужим бізнесменам, які прагнуть змін до кращого та пообіцяли передати побажання учасників до ДПС України. Також працівники інспекції нагадали присутнім підприємцям про можливість звернутись на гарячу лінію „Пульс податкової”.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення