Субота, 25 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях значно подорожчало вивезення сміття

У Чернівцях значно подорожчало вивезення сміття У Чернівцях значно подорожчало вивезення сміття
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях значно подорожчало вивезення сміття.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на рішення, яке затвердили на засіданні виконкому Чернівецької міської ради.

З 1 червня 2021 року в Чернівцях подорожчає вивезення сміття.

Згідно з цим рішенням, з 1 червня побутові споживачі будуть оплачувати за зберігання, вивезення та захоронення побутового сміття (ТПВ), а також будівельних та великогабаритних відходів.

Послуги з вивезення сміття надаватимуть два приватні підприємства – "Альтфатер-Чернівці" та "Укрвторресурси-Буковина", які виграли на конкурсі. “Укрвторесурси-Буковина” працюватиме замість комунального підприємства “Чернівціспецкомунтранс”.

Мешканці сплачуватимуть за вивезення сміття фірмі "Альтфатер" від 30,42 гривні до 31,24 гривні. З одного мешканця в багатоквартирних будинках сплачуватимуть за зберігання, перевезення, захоронення ТПВ – 25,33 грн. Також у тариф включена сплата за великогабаритні побутові відходи ( ВГВ) - 2,55 грн. та за будівельно/ремонтні побутові відходи (БВ) - 2,54 грн. Загалом тариф становитиме 30,42 грн. З одного мешканця в індивідуальній забудові потрібно сплачувати 26,15 грн. Також у тариф включена сплата за великогабаритні побутові відходи ( ВГВ) - 2,55 грн. та за будівельно/ремонтні побутові відходи (БВ) - 2,54 грн. Загалом тариф становитиме 31,24 грн. Окрім того, з одної квартири/будинку, тобто одного абонента, у разі наявності індивідуального, а не колективного договору, щомісяця ще стягуватимуть 3 гривні абонентської плати.

Споживачі, яких обслуговуватиме ТОВ "Укрвторресурси-Буковина" з одного мешканця сплачуватимуть щомісяця від 29,46 гривні до 30,28 гривні. У багатоквартирних будинках за зберігання, перевезення, захоронення ТПВ- 25,18 грн., за великовагове сміття -2,14 грн., за будівельні відходи – 2,15 грн. Разом – 29,47 грн. В індивідуальній забудові за вивезення сміття сплачуватимуть 25,99 грн., за великовагове сміття -2,14 грн.за будівельні відходи – 2,15 грн. Разом – 30,28 грн. грн. Також буде додаткова щомісяця абонентська плата з одного абонента - 2,70 грн.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення