П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Одна з чернівецьких клінік мікрохірургії ока обманювала клієнтів

Чернівецьким обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України оштрафовано приватне підприємство «Клініка мікрохірургії ока «Ваш зір» (м.Чернівці) на 5 тис.грн.

Як встановлено розслідуванням, підприємством в рекламних цілях розповсюджувалась неправдива інформація щодо 20 річного досвіду роботи на ринку надання медичних послуг.  

Такі дії ПП «Клініка мікрохірургії ока «Ваш зір» є порушенням, передбаченим статтею 151 Закону України „Про захист від недобросовісної конкуренції”, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб (споживачам) в рекламі неправдивих відомостей, які можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) послуг цього суб’єкта господарювання.

Територіальне відділення звертає увагу суб‘єктів господарювання та організацій на необхідність дотримання вимог Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" в своїй діяльності, в тому числі в частині поширення інформації про товари та послуги через рекламні засоби, тощо

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення