Четвер, 24 жовтня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Чернівецьке СІЗО намагались передати 15 мобільників та спиртне (фото)

Особовий склад Чернівецького слідчого ізолятора підвів підсумки оперативно – службової діяльності у ІІІ кварталі поточного року на оперативній нараді, яка відбулася 17 жовтня 2013 року в актовій залі установи.

Захід відбувся під керівництвом начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області Миколи Онофрейчука та начальника Чернівецького СІЗО Петра Лисака, повідомляє прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області.

Учасники наради розглянули питання оперативно-службової діяльності, соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та особами, узятими під варту, роботи з персоналом, а також підбили підсумки роботи комунально-побутового та медичного обслуговування осіб, які утримуються в установі.

Аналізуючи основні показники в роботі слідчого ізолятора протягом 9 місяців поточного року, підполковник внутрішньої служби Петро Лисак зазначив, що оперативна обстановка в установі є стабільною та керованою, не допущено резонансних злочинів, надзвичайних подій, активно продовжується робота по покращенню умов тримання ув’язнених та засуджених. З моменту вступу в дію нового Кримінально – процесуального кодексу України, кількість осіб, які утримуються в Чернівецькому СІЗО зменшилась на 55 % і станом на 17.10.2013 р. становила 213 чол. Житлова площа для осіб, взятих під варту відповідає нормам встановленим законодавством. Для дотримання належного стану камер здійснено ряд поточних ремонтів. Повністю реконструйовано камери для утримання неповнолітніх, в яких замінено систему водопостачання та водовідведення, опалення, встановлені душові кабінки з підведенням гарячої води. Замінено старі кухонні меблі на нові в приміщенні для проживання засуджених з господарської обслуги та в кімнаті тривалих побачень.

Харчування ув’язнених та їхнє комунально-побутове забезпечення здійснювалось відповідно до вимог чинного законодавства, видача основних продовольчих груп склала 100%. Комплекс заходів по підготовці установи до роботи в осінньо – зимовий період дозволив вчасно розпочати опалювальний сезон, в установі завершено заготівлю солінь, активно проводиться наповнення складів картоплею та овочами врожаю 2013 р., створені належні умови для їх зберігання.

Відділом режиму та охорони Чернівецького СІЗО, спільно з оперативними відділом установи вживалися заходи щодо перекриття каналів надходження до зони, що охороняється, заборонених предметів, в результаті чого, при спробі доставки було вилучено: 15 мобільних терміналів, 32,868 гр. наркотичних речовин, 1 л. спиртних напоїв, 1 колючо – ріжучий предмет, а також грошові кошти на загальну суму 200 грн.

Під час наради значна увага була приділена напрямку ресоціалізації засуджених, залученню до даного процесу державних, громадських та релігійних організацій, застосуванню заохочувальних норм передбачених Кримінальним кодексом України, а також заходам, щодо оформлення паспортів засудженим, які його не отримували, втратили до засудження, або мають паспорт старого зразка.

Наприкінці наради начальник відділу ДПтС України в Чернівецькій області Микола Онофрейчук націлив особовий склад на конструктивну і плідну працю, визначив конкретні терміни для усунення існуючих недоліків та наголосив на реалізації пріоритетних завдань Державної пенітенціарної служби України.

Фото

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення