Неділя, 12 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Прокуратура області за порушення зупинила роботу шести ізоляторів тимчасового утримання

Прокуратура області організувала перевірки додержання законодавства та конституційних прав громадян, підданих адміністративному арешту, під час перебування у спеціальних установах органів внутрішніх справ.

До її проведення також залучалися фахівці Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, санітарно-епідеміологічної служби і пожежного нагляду.

«Органами прокуратури встановлено непоодинокі випадки порушення ст. 326 КУпАП щодо негайного виконання постанов суду про адміністративний арешт. Також під час перевірки ІТТ Кельменецького та Глибоцького РВ УМВС області виявлено порушення в частині працевикористання осіб, підданих адміністративному арешту, - розповідає старший прокурор прокуратури області Віталій Балакін. - В ізоляторі тимчасового тримання при УМВС України в Чернівецькій області відсутня медична частина та кабінет для надання медичної допомоги. Також немає фельдшера, який повинен бути згідно зі штатним розписом. А це порушення нормативних документів. Первинний медичний огляд осіб, які доставлялися в ІТТ УМВС області, в окремих випадках мав формальний характер», повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

На даний час через невідповідність умов тримання призупинено діяльність ІТТ Вижницького, Глибоцького, Кіцманського, Сокирянського, Хотинського та Сторожинецького РВ УМВС області.

Разом із тим, протягом 2013 року звернень щодо неналежного поводження з громадянами, підданими адміністративному арешту, та застосування до них фізичного насильства не надходило. Проте органами прокуратури області забезпечується принципове реагування за кожним фактом порушень конституційних прав цієї категорії осіб.

З метою усунення порушень закону, причин та умов, що їм сприяють, виявлених у діяльності працівників УМВС України в Чернівецькій області, органами прокуратури внесено 5 документів прокурорського реагування.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення