Понеділок, 24 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Міліція Буковини заявляє, що мітингувальники уникнуть криміналу якщо звільнять ОДА

Міліція Буковини заявляє, що мітингувальники уникнуть криміналу якщо звільнять ОДА
www.bukpravda.cv.ua

УМВС України в Чернівецькій області наголошує, що 1 лютого опублікований Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» прийнятий Верховною Радою України 29 січня 2014 року.

Зазначений Закон вже набрав чинності, однак вводиться в дію з наступного дня після публікації на сайті Генпрокуратури повідомлення про фактичне вчинення учасниками масових акцій протесту сукупності дій – звільнення протягом 15 діб всіх будівель (органів держвлади), зайнятих у Києві та інших містах, розблокування вулиці Грушевського та вулиць у Києві і в Україні крім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту, тобто вимагає від учасників акцій протесту виконання обов’язкових умов, які передують застосуванню даного Закону.  

У зв’язку з вищезазначеним нагадуємо мітингувальникам, які перебувають у приміщенні ОДА Чернівецької області про необхідність звільнення даної будівлі для застосування Закону України про амністію та звільнення учасників протестів від кримінальної відповідальності.

Сектор зв’язків із громадськістю УМВС України в Чернівецькій області

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення