П'ятниця, 23 жовтня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Відкритий лист Жижияна до Міністра МВС щодо притягнення до відповідальності членів організованої злочинної групи

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшло відкрите звернення до Міністра Внутрішніх Справ України Авакова А.Б.  від екс-депутата облради Жижияна Ігоря Андрійовича щодо притягнення до відповідальності членів організованої злочинної групи на чолі з начальником ВВБ УМВС України в Чернівецькій області Білоусом В.Г. Дане звернення публікуємо повністю без цензури.

Шановний Арсене Борисовичу, звертаюсь до Вас з метою притягнення до відповідальності перевертнів у погонах Чернівецької області.

У 2010році, будучи депутатом Чернівецької обласної ради (фракція “Батьківщина”), я розкрив схему незаконного привласнення керівництвом буковинського УБОЗу 5 млн. грн. з комерційного банку “ПУМБ”. Із цього приводу у мережі інтернет є чимало публікацій, в тому числі на сайтах: http://ord-ua.com; http://bukpravda.cv.ua; http://www.chas.cv.ua під назвою: “Як буковинська міліція Ахметова обікрала”; “Лист із пекла”; “Лист із СІЗО” та інші. У 2010р. я звертався із депутатським зверненнями до органів прокуратури про вчинення злочину керівництвом Чернівецької міліції. Натомість, мені почали відкрито погрожувати розправою та арештом.

На протязі 2010р. - 2011р. я неодоразово звертався до прокуратури Чернівецької області з метою притягнення до кримінальної відповідальності організовану злочинну групу з числа співробітників УМВС в Чернівецькій області, на чолі із Білоусом В.Г. (на даний час начальник ВВБ УМВС у Чернівецькій області).

Члени даної ОЗГ, за вказівкою Білоуса В.Г., а саме Беженар О.Ф., Плєшка О.І., Шевчук І.В. та інші, у період починаючи з 2009р., вчинили ряд особливо тяжких злочинів спрямованих на незаконне збагачення злочинним шляхом, нанесенням мені важких тілесних ушкоджень, шантажем та вимаганням хабарів, незаконних дії, що спричинили смерть мого батька Жижиян А.Д. та інше. Так, 4 листопада 2009року, члени організованої злочинної групи, за вказівкою (на той час) I заступника начальника УБОЗу Чернівецької області Білоуса В.Г., здійснили спробу зняття грошових коштів, належних громадянину Руденку В.Т., у сумі понад 5 млн. грн. з рахунку в філії комерційного банку ПУМБ у м.Львів.

Під час проведення обшуку у помешканню громадянина Руденка В.Т., слідчим УБОЗу Бідашко О.Є., за вказівкою Білоуса В.Г., було вилучено кредитну картку, яка належить власнику помешкання. На зазначеній кредитній картці було понад 5 млн. грн. Члени організованої злочинної групи (співробітники УБОЗу), за вказівкою Білоуса В.Г., підробили рішення Шевченківського районного суду м.Чернівці від 28.10.2009року та генеральне доручення від Руденка В.Т.

4 листопада 2009року, Білоус В.Г., Шевчук І.В., Беженар О.Ф. та інші члени організованої злочинної групи, з метою незаконного зняття понад 5 млн. грн. з рахунку Руденка В.Т., надали у філію комерційного банку ПУМБ м.Львів (м.Львів, вул. Грюнвальська, 5а) підроблене рішення рішення Шевченківського районного суду м.Чернівці від 28.10.2009року, підроблене генеральне доручення від Руденка В.Т. та кредитну картку належну Руденку В.Т., яка попередньо була вилучена під час обшуку слідчим Бідашко О.Є. Служба безпеки банку виявила факт підробки наданих Білоусом В.Г. документів. З невідомих мені причин, з метою уникнення арешту, членам організованої злочинної групи вдалось втікти із приміщення банку. Білоус В.Г., здогадуючись, що можливо арешт із вказаного рахунку знятий банком, того ж дня здійснив спробу зняття грошових коштів, за допомогою вилученої кредитної картки, у банкоматі банку ПУМБ. Після встановлення кредитної картки в банкомат, по даній кредитній картці була здійсненна та зафіксована банком транзакція, що являється беззаперечним доказом участі у спробі зняття грошових коштів Білоуса В.Г. та Бідашка О.Є. На усіх членів організованої злочинної групи на чолі із Білоусом В.Г., при проведенні об'єктивних слідчих дій, в тому числі очної ставки, можуть вказати та підтвердити вищенаведене: я, Жижиян І.А., оскільки будучи депутатом Чернівецької обласної ради звертався із даного приводу до правоохоронних органів, керуюча філії банку Мельник Надія Павлівна (050-471-41-06), її заступник Ванько Наталія Семенівна (050-471-41-05), співробітик банку Гавриляк Я.П. (0322-403610), громадяни Пох О.К. та Рудеко В.Т., співробітник прокуратури Дурич Ф.В.(050-66-12-194), співробітник УСБУ Олійник М.С.

Із даного приводу я неодноразово звертався до прокуратури Чернівецької області. У 2011році, організатор злочинної групи Білоус В.Г., з метою уникнення покарання, залучив до свого злочинного плану співробітників Чернівецької обласної прокуратури Марковського І.А. та Погорілка О.А. Так, за результатами моїх звернень із даного приводу, 19.12.2011р., старшим прокурором відділу нагляду прокуратури Марковським І.А. прийнято завідомо незаконне рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст. 6 КПК України.

6.03.2012року прокурором відділу нагляду Генеральної прокуратури України Чоломбитько М.В. скасовано завідомо незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, а матеріали направлено в прокуратуру області для проведення додаткової перевірки.

12.04.2012року старшим прокурором відділу нагляду прокуратури області Погорілко О.А., на прохання Білоуса В.Г., без проведення додаткової перевірки, винесено завідомо незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п.1 ст. 6 КПК України.

Постановою від 11.06.2012року Шевченківський районний суд м.Чернівці скасував завідомо незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, а матеріали повторно повернуто в прокуратуру області для проведення додаткової перевірки.

З метою приховування своєї та інших учасників організованої злочинної групи злочинної діяльності, прокурором відділу нагляду прокуратури Марковським І.А., на прохання Білоуса В.Г., 11.06.2012року подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Чернівецької області на ухвалу від 11.06.2012року Шевченківського районного суду м.Чернівці. 27.06.2012року Апеляційний суд Чернівецької області залишив без задоволення апеляцію прокурора Марковського І.А. та повернуто матеріали даної справи до прокуратури Чернівецької області.

Продовжуючи свій злочинний план, у вересні 2012року, прокурором Погорілко О.А., на прохання Білоуса В.Г., винесено завідомо незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п.1 ст. 6 КПК України.

Із даною постановою я до цього часу не ознайомлений, а відтак немав можливості її оскаржити.

У 2014році, члени організованої злочинної групи на чолі із начальником ВВБ УМВС у Чернівецькій області Білоусом В.Г., розширили межі своєї злочинної діяльності. Так, на протязі 2014року, члени зазначеної організованої злочинної групи активно займаються контрабандою цигарок на територію Румунії. Під чітким керівництвом Білоуса В.Г. активно здійснюється незаконна вирубка лісів на Буковині чим завдається державі збитків у особливо великих розмірах. У ЗМІ, зокрема на сайті “Букінфо”, активно обговорюються “подвиги” Білоуса В.Г. на посаді начальника Кіцманського РВ УМВС. Де зокрема Микола Присяжнюк зазначив: “Цей Білоус будучи начальником міліції у Кіцмані любив кататись п'яний на таксі тримаючи у віска таксиста табельну зброю. По цьому покидьку давно тюрма плаче”. “Білоус причетний до вбивства молодого хлопця, якого знайшли утопленим у ставку”.

Шановний Арсене Борисовичу, звертаюсь до Вас як до Міністра Внутрішніх Справ України, з проханням:

1) Провести службове розслідування щодо зазначеної у даній заяві діяльності організованої злочинної групи під керіництвом начальника ВВБ УМВС України в Чернвецькій області Білоуса В.Г.;

2) Вирішити питання доцільності передування на займаних посадах начальника ВВБ УМВС України в Чернвецькій області Білоуса В.Г. та інших членів організованої злочинної групи співробітників УМВС Беженаря О.Ф., Плєшки О.І. та Шевчука І.В..
Оцінити матеріал:
(8 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення