Понеділок, 13 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

За цей рік до дисциплінарної відповідальності притягнуто 298 працівників міліції

У прокуратурі Чернівецької області 26.07.2012 р. відбулася координаційна нарада за участю військового прокурора та керівників правоохоронних органів Буковини, на якій обговорювалися стан боротьби зі злочинністю в області та стан виконання правоохоронними органами вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» у першому півріччі 2012 року.

- Слід відзначити, що завдяки зусиллям правоохоронних органів області щодо запобігання та розкриття злочинів вдалося досягти зниження рівня злочинності. Разом з тим, результати роботи за перше півріччя свідчать про наявність певних негативних тенденцій у розвитку криміногенної обстановки, - зазначив у вступному слові перший заступник прокурора Чернівецької області Геннадій Мовчан.

- Ще одним деструктивним явищем, яке потребує комплексної протидії, є корупція. Вона серйозно впливає на ефективність діяльності органів державної влади, підриває авторитет та зменшує довіру населення до правоохоронних органів. Тому сьогодні ми повинні визначити спільні заходи і конкретні завдання до їх вирішення.

Загалом у 2012 році на території Чернівецької області спостерігається зменшення рівня злочинності на 9,4 %. Прокуратура здійснює постійний нагляд за тим, щоби співробітники інших правоохоронних органів чітко дотримувалися чинного законодавства при веденні слідства. З метою усунення порушень у діяльності органів внутрішніх справ з різних питань внесено 194 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 298 працівників міліції. Щодо запобігання і протидії корупції, то упродовж 2012 року розслідувано 35 кримінальних справ про корупційні злочини, з яких 29 надіслано до суду, з них 11 – за фактами одержання хабарів. До відповідальності притягнуто 34 особи, серед яких 6 державних службовців органів виконавчої влади, 5 посадовців органів місцевого самоврядування та інших державних органів. Зокрема, голова та начальник відділу райдержадміністрації, начальник районного ДПІ, співробітники УМВС тощо. Судами вже розглянуто 14 справ цієї категорії відносно 15 осіб. Випадків направлення кримінальних справ на додаткове розслідування або виправдання осіб не було.

Окрім кримінально-правових заходів реагування на факти корупції, уповноваженими суб’єктами області у 2012 році направлено до суду 35 протоколів про корупційні правопорушення. За результатами їх розгляду судами притягнуто до відповідальності 29 осіб. Сума накладеного штрафу – 37 тис. 750 грн. – сплачена в повному обсязі. Під час наради було звернуто увагу й на те, що неприпуситимим є становище, коли притягнутий до відповідальності корупціонер продовжує виконувати свої посадові обов’язки. Тому прокурори повинні дотримуватися принципової позиції при вирішенні питання щодо усунення корупціонерів від їх посад, а також ініціювати питання про відповідальність керівників за ігнорування норм закону.

З метою забезпечення реалізації вимог нового антикорупційного законодавства, виконання вимог Президента України В.Януковича та Генерального прокурора В.Пшонки щодо національної стратегії запобігання і протидії корупції учасники координаційної наради схвалили постанову про додаткові заходи, спрямовані на активізацію вимог Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та посилення реагування на порушення законодавства.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення