Неділя, 17 листопада 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Відділ поліції на Буковині боротиметься з незаконною легалізацією іноземців

Під час прес-конференції начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Іон Шалар поінформував про деякі законодавчі зміни, які стосуються діяльності підрозділу, зокрема щодо протидії нелегальній міграції.

«Основним завданням відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми є участь у реалізації державної політики у сфері протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаними з торгівлею людьми, нелегальною міграцією, правопорушеннями у сфері суспільної моралі, – зазначив Іон Шалар. У грудні 2015 року вступили у дію зміни в Кримінальному процесуальному кодексі України, відповідно до яких розслідування проваджень за ознаками злочину передбаченого ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України передано до поліції. Відтак, оперативне супроводження кримінальних проваджень, розпочатих за вищевказаною статтею буде здійснювати наш відділ».

За словами Іона Шалара, ще одним напрямком діяльності підрозділу стала боротьба з незаконною легалізацією іноземців на території України.

- Є випадки, коли іноземні громадяни з тих чи інших причин не можуть проживати у своїй державі, а бажають проживати в Україні. Вони шукають різні незаконні шляхи, щоб отримати громадянство. Здебільшого - це підробка документів, і такі дії кваліфікуються за ознаками ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. До прикладу, на даний час здійснюється супроводження кримінального провадження, в якому розслідується більше 20 фактів надання громадянам республіки Молдова громадянства України. Відомості про ці факти вже внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правопорушення були виявлені Управлінням державної міграційної служби в Чернівецькій області під час внутрішньої перевірки, матеріали якої вони скерували до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. У даному кримінальному провадженню на даний час проводиться низка слідчих дій та призначено ряд експертиз, по завершенню яких буде дана правова кваліфікація діям всіх учасників, і про що буде проінформовано додатково, - зазначив керівник відділу.

Тож, на осіб, які порушуватимуть законодавство у вищезазначених напрямках очікує юридична відповідальність. А для громадян, які бажають отримати консультацію, як не стати живим товаром, подати заяву або повідомити інформацію про факт торгівлі людьми, протиправні дії у сфері суспільної моралі, чи інформацію щодо нелегальної міграції, відкрита гаряча лінія – 095 368 25 84

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення