Неділя, 05 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях начальник департаменту поліції охорони вручив ключі від нових автомобілів буковинським колегам (фото)

13 травня на Буковину завітав начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник.

На Театральній площі разом із начальником Управління поліції охорони в Чернівецькій області полковником поліції Сергієм Чеботарем він вручив працівникам підрозділу охорони Буковини ключі від восьми нових автомобілів.

За давньою традицією, нові службові автомобілі освятили: священик прочитав молитву, освятив святою водою транспорт та благословив поліцейських.

- Нехай Ангел Охоронець оберігає Вас та супроводжує повсякчас. А люди повинні розуміти, наскільки важливою, необхідною та ризикованою є Ваша діяльність, - наголосив священик.

Очільник Департаменту привітав поліцейських охорони Буковини із придбанням нових автомобілів та побажав, щоб вони прослужили довго та сприяли покращенню ефективності роботи груп реагування.

Також Сергій будник розповів, що наразі під захистом поліції охорони на території України перебуває 170 тисяч об’єктів та 200 тисяч приміщень громадян. Крім того, поліція охорони забезпечує охорону громадського порядку в системі єдиної дислокації на ввірених територіях, що дає можливість оперативно реагувати на кримінальні та адміністративні правопорушення. Зокрема зазначив, що поліція охорони є госпрозрахунковою організацією, яка шляхом отримання грошових коштів за надання охоронних послуг забезпечує виплату заробітної плати своїм працівникам, а також має можливість оновлювати необхідне для роботи оснащення, в тому числі і службовий транспорт.

Завітали на захід також педагоги та вихованці підшефного закладу – спеціалізованої школи-інтернату № 2 м. Чернівці. Керівник закладу Наталія Василівна розповіла Сергію Івановичу про співпрацю із співробітниками підрозділу охорони, подякувала за всебічну підтримку та допомогу у вирішенні різного роду питань. А тепло дитячих сердець додало позитивної енергії заходу.

У свою чергу, керівник Управління поліції охорони в Чернівецькій області також висловив слова вдячності та привітав особовий склад.

- Щиро радий, що автопарк підрозділу поповнився сьогодні новими автомобілями. Це дозволить нашим співробітникам оперативно реагувати на «тривожні» повідомлення, ще ефективніше виконувати поставлені завдання, і при цьому підвищувати високу довіру, надану поліції охорони, - наголосив очільник Управління Сергій Чеботар.

Також він зазначив, що з початку 2016 року під охорону на Буковині взято 457 об’єктів, більшість яких – це квартири та будинки громадян. З допомогою пульту центрального спостереження, на території Буковини охороняється 4216 об’єктів. Охорону здійснюють 15 груп реагування, які у цьому році здійснили уже понад п’ять тисяч виїздів. Завдяки оперативності поліцейських груп реагування, які прибувають на сигнал «Тривоги» за 3-5 хвилин, вже більше 100 правопорушників було затримано на місцях скоєння злочинів.

Крім того, полковник поліції висловив подяку керівнику Департаменту поліції охорони за підтримку та всебічне сприяння у вирішенні питань, які стоять перед підрозділом поліції охорони Буковини.

В умовах сьогодення громадяни розуміють важливість власної безпеки та безпеки свого майна. А поліція охорони має все для того, щоб убезпечити їх від протиправних посягань. Це і оновлені автомобілі, оснащені системами GPS-навігації «Глобус», відеореєстраторами для аудіо-, відеофіксації під час руху чи стоянки, новітні засоби охоронної сигналізації і, звісно, поліцейські – оперативні, компетентні та професійні.

Управління поліції охорони в Чернівецькій області
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення