Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Слідчі поліції та прокурори Чернівецької області вдосконалюють свої знання на триденному семінарі (фото)

Слідчі поліції та прокурори Чернівецької області вдосконалюють свої знання на триденному семінарі Слідчі поліції та прокурори Чернівецької області вдосконалюють свої знання на триденному семінарі
Слідчі поліції та прокурори Чернівецької області вдосконалюють свої знання на триденному семінарі.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відділ комунікації поліції Чернівецької області.

З 16 по 18 травня експерти Консультативної місії Європейського Союзу в Україні проведуть у Чернівцях низку тренінгів задля підтримки та покращення кримінальних розслідувань.

Практичний семінар спрямований на підвищення професійного рівня працівників, чия діяльність пов’язана з розслідуваннями фінансових злочинів, організованої злочинності, незаконного обігу наркотиків і відмивання грошових коштів. Також увага приділятиметься таким напрямкам, як захист свідків, міжнародно-правове співробітництво та протидія корупції.

Даний триденний семінар проводиться на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

У тренінгах беруть участь 14 слідчих Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області та 14 прокурорів регіонального і місцевого рівнів.

Як зазначив Радник з питань кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Дмітріюс Кумашовас (Литва), семінар поєднує теоретичні основи з практичними завданнями, відповідно до найкращих практик Євросоюзу.

Організатори переконані: такі спільні тренінги сприяють зміцненню співпраці між підрозділами поліції та прокуратури, а також пропонують учасникам практичні інструменти для використання під час розслідування конкретних справ.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення