Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині суд оштрафував п'ятьох депутатів, які голосували за виділення родичам земельних ділянок на березі Дністра

На Буковині суд оштрафував п'ятьох депутатів, які голосували за виділення родичам земельних ділянок на березі Дністра
Органами прокуратури області вжито заходів, спрямованих на притягнення 5 депутатів Корманської сільської ради Сокирянського району до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного із корупцією.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Як повідомлялось раніше в засобах масової інформації, частина депутатів зазначеного органу місцевого самоврядування незаконно голосувала за надання земельних ділянок на березі річки Дністер близьким їм особам, не повідомляючи при цьому про наявність у них реального конфлікту інтересів.

Постановами Сокирянського районного суду в усіх випадках до винних осіб застосовано адміністративні стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 грн.

Крім того інформуємо, що загалом упродовж І півріччя 2017 року органами прокуратури області погоджено спеціально уповноваженому суб’єкту у сфері протидії корупції (УЗЕ в Чернівецькій області ДЗЕ НП України) 64 матеріали, відповідно до яких на даний час складено та направлено до суду 64 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, із них: 14 – за ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог щодо фінансового контролю), 1 – за ст. 172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) та 49 – за ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

За інформацією прокуратури області УВБ в Чернівецькій області ДВБ НП України складено та направлено до суду 1 протокол стосовно працівника поліції за ст. 172-8 КУпАП.

За суб’єктним складом протоколи стосуються: 2 посадових осіб навчальних закладів, 8 посадових осіб держлісгоспів, 3 суддів, 5 посадових осіб органів місцевого самоврядування, 2 посадових осіб органів державної влади, 1 посадової особи підрозділу поліції, 2 колишніх посадових осіб податкової міліції, 1 посадової особи державної прикордонної служби, 41 депутата місцевих рад.

За участі прокурорів судами, із прийняттям остаточного рішення, розглянуто 39 протоколів, за якими 37 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу на загальну суму понад 60 тис. грн.

Також, органами прокуратури області у 2017 році в порядку вимог ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено 28 подань з вимогами про проведення службових розслідувань, 14 з яких розглянуто та задоволено, 13 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Одночасно звертаємо увагу, що за відсутності повноважень в органів прокуратури на проведення перевірок, виявлення правопорушень на даному напрямі здійснюється переважно за зверненнями та на основі опрацювання публічних державних реєстрів.

З огляду на викладене, успішне подолання корупції можливе лише за умови нетерпимості до цього явища громадянського суспільства.

З метою досягнення більш якісних результатів у боротьбі з корупцією ми розраховуємо на допомогу незалежних викривачів корупції, зокрема засобів масової інформації та громадських організацій.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення