Середа, 22 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Двоє працівників «Чернівціводоканалу» майже через рік подали щорічну декларацію

Чернівціводоканал Чернівціводоканал
www.bukpravda.cv.ua
Двоє працівників КП «Чернівціводоканалу» майже через рік подали щорічну декларацію за 2016 рік.

Про це повідомляє Буковинська прада bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку місцеву прокуратуру.

За участі прокурора Чернівецької місцевої прокуратури Першотравневий районний суд м.Чернівці розглянув протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ст.172-6 ч.1 Кодексу про адміністративні правопорушення України (несвоєчасне, без поважних причин, подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Так, у березні 2018 року двоє працівників КП «Чернівціводоканалу» в порушення вимог чинного антикорупційного законодавства подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, яку мали подати у строк до 1 квітня минулого року.

Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Зважаючи на викладене, суд визнав працівників КП «Чернівціводоканалу» винними у вчиненні правопорушень, передбачених ст.172-6 ч.1 Кодексу про адміністративні правопорушення України, та застосував до них адміністративні стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн. кожному.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення