Проникли на приватну територію: на Буковині підприємець підстрелив одного зі злодіїв.
Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ГУНП у Чернівецькій області.
Власник приватного підприємства вистрілив декілька разів з карабіна у підлогу, після того, як двоє чоловіків проникли вночі до приміщення приватного підприємства й намагалися викрасти майно.
Одна куля потрапила в плече одного із зловмисників. Потерпілого доставлено до лікарні.
5 вересня до Новоселицького відділення поліції надійшло повідомлення з центральної районної лікарні про те, що до приймального відділення доставлено 37-річного чоловіка з вогнепальним пораненням плеча.
Слідчо-оперативна група Новоселицького відділення поліції одразу виїхала на місце події. Правоохоронці встановили, що потерпілий разом із товаришем проникли до приміщення одного із приватних підприємств Новоселицького району та намагалися викрасти металобрухт.
Власник підприємства помітив зловмисників і намагався їх затримати. Чоловік здійснив декілька пострілів із зареєстрованого на нього мисливського карабіна в бетонну підлогу. Одна куля рикошетом поранила плече одного із зловмисників.
За вказаним фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 124 (Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця) Кримінального кодексу України.
Також розпочали кримінальне провадження за ознаками статті 15 (Замах на кримінальне правопорушення) та частини 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
...
Загрузка...
Прямі трансляції
Прямі трансляції ONLINE (112 Україна, NewsOne, Громадське, Еспресо, 24 канал, Прямий, 5 канал)
ЗАРАЗ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ
Загрузка...
ОНЛАЙН Радіо
Нові блоги

