Субота, 29 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Слідчого УМВС, який розслідував ДТП зі смертю 12-річного хлопчика притягнуто до відповідальності

У деяких місцевих ЗМІ днями опублікована інформація про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася ще 28 травня 2010 року у селі Мигово Вижницького району.

Тоді, нагадаємо, в результаті ДТП загинув 12-річний велосипедист. Опісля батьки загиблого підлітка, як вони кажуть, намагаються добитися справедливості і покарати винних. Адже (цитуємо) «кримінальну справу закрили- винних немає». І ніби-то батьки й досі не отримали від прокуратури відповіді на їхню з цього приводу зареєстровану ще 05. 11.2012р. заяву.

Детальніше ознайомитись з інформацією про ДТП - Вибіркове правосуддя: малолітні мажори на Мерседесі без прав забрали життя 12-ти річного хлопчика

У зв’язку з цим зазначаємо наступне. Ще 14.12.2012р. батькам загиблого підлітка прокуратурою області дана відповідь. У ній, зокрема, зазначено, що після затвердження заступником прокурора області обвинувального висновку кримінальна справа за фактом ДТП, у результаті якої загинув Ваш син, була скерована до Вижницького районного суду для розгляду по суті. Згідно з вироком суду визнано винним і засуджено М. за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Вивченням матеріалів кримінальної справи прокуратурою області порушень вимог кримінально-процесуального законодавства під час її розслідування не встановлено.

Щодо неналежного розслідування СУ УМВС в області кримінальної справи, порушеної за фактом ненадання медичної допомоги його сину, повідомляємо, що 16.11.2012р. слідчим прийнято рішення про її закриття на підставі п.2 ст.6 КПК України у зв’язку з відсутністю у діях лікарів ознак складу злочину, передбаченого ч.2 ст.139 (ненадання допомоги хворому медичним працівником) КК України.

Крім того, у зв’язку з допущеними в ході досудового слідства порушеннями вимог кримінально-процесуального законодавства прокуратурою області порушено дисциплінарне провадження відносно слідчого СУ УМВС України в Чернівецькій області, якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Принагідно зазначимо, що батько загиблого тричі побував на прийомі у прокурора області з цього приводу (22.11.2011р., 17.01.2012р. і 11.09.2012р.). Тоді йому теж були дані відповідні роз’яснення.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення