Неділя, 05 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

ЧНУ бере приклад з Європейських університетів

ЧНУ бере приклад з Європейських університетів
Нещодавно у блакитній залі резиденції ЧНУ відбулось відкриття літньої школи: «Транскордонна співпраця у запобіганні погіршення стану навколишнього середовища. Нові виклики для нового покоління».

В рамках спільної операційної програми Румунія – Україна – Республіка Молдова, проект організований центром міжнародних відносин при ЧНУ, центром європейських студій та Ясським університетом ім. А.І.Кузи і діє за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тематика – екологія та навколишнє середовище.
Проект CEDES (Транскордоннні освітні обміни Євростудій – першочергове завдання з усунення ефектів східних кордонів ЄС) розпочався у квітні цього року. Заявником виступив Ясський університет, першим партнером є Молдовська академія економічних студій (Кишинів, Республіка Молдова), другим став Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича . На реалізацію проекту було виділено 165 000 євро.
Літня школа триватиме до 24 червня. За цей час студенти з ЧНУ ім.Ю.Федьковича, Румунії та Молдови матимуть можливість ознайомитися з історією, культурою та традиціями нашого краю. Зокрема, відвідають Хотин, Кам’янець-Подільський, Вижницю та інші куточки Буковини.
Як виявилося, ЧНУ уже багато років радо приймає гостей із різних країн, зокрема з Німеччини, Польщі, Франції, Чехії, Румунії, Молдови та інших. Цьому активно сприяє Центр міжнародних відносин ЧНУ.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віталія
Думаю, ця літня школа виявиться корисною і цікавою для студентів нашого університету, Румунії та Молдови.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення