Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях в художньому музеї відкрилась виставка пам'яті Володимира Денисова (фото)

У Чернівцях в художньому музеї відкрилась виставка пам'яті Володимира Денисова У Чернівцях в художньому музеї відкрилась виставка пам'яті Володимира Денисова
Художнє різьблення по дереву та книжкова й геральдична графіка в Чернівецького художнього музею виставка – пам’яті досвідченого буковинського митця і педагога Володимира Денисова.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Стапана Карачко.

Виставку організувала Ольга Денисова - дочка митця спільно з Художнім музеєм.

На виставці представлено 38 робіт.

Довідка: Володимир народився 29 березня 1951 у Нижньому Тагілі Свердловської області. В серпні 1951 родина Володимира Денисова переїжджає до України та оселяється в Хотині на Буковині.

Володи́мир Дани́лович Дени́сов - український різьбяр по дереву, художник, геральдист. Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України з 2006 року. Член Українського геральдичного товариства (УГТ) з 1995 року. Лауреат обласної премії імені Георгія Гараса (2012).

1972 року закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва за спеціальністю «художня обробка дерева». Працював художником-різьбярем у Вінниці. 1981 року закінчив художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Д. Ушинського за спеціальністю «учитель малювання і креслення». З 1985 року викладає рисунок, живопис та композицію в Чернівецькій художній школі імені Миколи Івасюка.

Поряд з викладацькою роботою веде активну творчу діяльність (живопис, графіка, скульптура, різьблення по дереву). Денисов — неодноразовий учасник всеукраїнських, обласних та міжнародних виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Також працює над художнім оформленням книг, журналів та іншої поліграфічної продукції. Твори майстра зберігаються у музеях та приватних колекціях в Україні та за її межами.

З 1995 року Денисов є членом Українського геральдичного товариства. Працює над науковим дослідженням та розробкою адміністративно-територіальної, муніципальної й особової символіки Буковини. Автор прапора УГТ (1996). Автор герба і прапора міста Хотина та Хотинського району. Автор герба метрополита буковинського і чернівецького УПЦ. З 2004 року — член Геральдичної комісії у Чернівецькій області. Помер у червні 2016 року.

Виставка експонуватиметься до 17 липня.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення