Четвер, 04 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У художньому музеї відкрилась фотовиставка «Відкриваючи Буковину» (фото)

У художньому музеї відкрилась фотовиставка «Відкриваючи Буковину» У художньому музеї відкрилась фотовиставка «Відкриваючи Буковину»
У художньому музеї розпочала свою роботу незвичайна фотовиставка «Відкриваючи Буковину» з міжнародного молодіжного культурного проекту в рамках спільної заяви «Чотири регіони для Європи» (Франція, Німеччина, Україна, Румунія).

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Степана Карачка.

Для більшості юних фотографів це перше представлення своїх робіт на осуд глядача. На виставці представлено 20 робіт які були відзначені дипломами.

Проект відбувається за партнерської підтримки професійного фотоклубу « Позитив» в м. Чернівці та Чернівецького обласного художнього музею.

В рамках цього проекту юні фотолюбителі з чотирьох країн мали можливість спробувати себе в різних жанрах фотографії: спортивному, репортаж-ному, портретному, архітектурному та пейзажному.

Василь Салига, куратор проекту фотовиставки «Відкриваючи Буковину»: «Щоб ми побачили їхніми очима наше місто, наш край і, можливо, дізнались щось нове про це. Фотографія це не тільки якась інформація, це також емоції, можливо, якісь переживання. У нас була прогулянка містом, ми знімали безпосередньо самі спортивні змагання, також до Хотинської фортеці. Відповідно враження дітей і їхній погляд тут зображений».

Мені дуже сподобалася сама атмосфера, дуже багато представлено - достойних робіт також з творчістю нових для себе майбутніх фотографів познайомився було цікаво. Тут варто подякувати організаторам фотовиставки які привернули свою увагу саме до дитячого фото ракурсу робот саме дітей та їх фото - робіт які бувають не так часто у таких виставкових залах.

Проект відбувається за партнерської підтримки професійного фото-клубу «Позитив» в м. Чернівці та Чернівецького обласного художнього музею. В рамках цього проекту юні фото-любителі з чотирьох країн мали можливість спробувати себе в різних жанрах.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення