Середа, 08 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Стало відомо, кому цього року можуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Чернівців»

«Почесний громадянин міста Чернівців» «Почесний громадянин міста Чернівців»
Стало відомо, кому цього року можуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Чернівців».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на проект рішення, розміщений 5 вересня на сайті Чернівецької міської ради.

У Чернівецькій міськраді назвали прізвища двох чернівчан, яким цього року можуть присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чернівців".

Так, за особливі заслуги перед територіальною громадою Чернівців та з нагоди 611-ї річниці Дня міста пропонується присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чернівців" Любківському Олегу Івановичу – художнику, графіку, члену Національної Спілки Художників України, а також Фельдману Льву Борисовичу – засновнику та диригенту народного колективу комунальної бюджетної установи "Будинок культури мікрорайону "Роша" міста Чернівців".

Розгляд цього проекту рішення очікується на черговій сесії Чернівецької міськради, яка відбудеться 26 вересня.

Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” є найвищою нагородою Чернівецької міської ради. Звання присвоюється громадянам України та іноземним громадянам, які проживають або проживали в місті Чернівцях, за особливі заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у розвиток економіки, освіти, науки, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, за активну благодійну, культурно-просвітницьку, громадську та іншу діяльність, що сприяє популяризації Чернівців в Україні та на міжнародній арені.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Вадим
А чому не почесний громадянин Марсу... Громадянство в Україні єдине. Тлумачення цьго терміну в законі Україні "Про Громадянство". Відсутнє громадянство областей чи міст, відповідно відсутній термін і громадянина міста , тому відсутній і почесний громадянин міста, це те саме що назвати цих громадян України почесними громадянами Марсу...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Андрій Олексійович
А як же наш Каспрук?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення