Вівторок, 26 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чи ремонтуватиме Калинка за свй кошт кінотеатр Миколайчука?

За рішенням сесії Чернівецької міської ради до 1 березня 2013 року спеціальна комісія повинна розробити чіткі критерії конкурсу на право укладання договору довгострокової оренди приміщень на вул. Головній, 140 (Кінотеатр імені Івана Миколайчука).

Після затвердження цих критеріїв буде оголошено конкурс. Профіль використання приміщень – кіно-культурно-мистецький центр ім. І. Миколайчука з обов’язковим збереженням демонстрації фільмів сучасного кінопрокату та найкращих здобутків національної кінокласики і світового кіно. Проекти інвесторів репрезентують громаді за допомогою ЗМІ.

Переможця конкурсу визначать рішенням сесії міської ради. Якщо ж до 1 травня не виявиться орендарів приміщення кінотеатру, його передадуть на баланс Калинівського ринку, який своїм коштом відремонтує приміщення і поверне його у комунальну власність.  

Також на сесії міської ради ухвалено рішення про укладення відповідних угод з управліннями освіти та культури для забезпечення можливості проведення безоплатних сеансів для школярів, а також заходів культурного і виховного характеру у культурно-мистецькому центрі ім. І. Миколайчука.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення