Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кобзон був перший, хто отримав членський білет в "Автографі"

У будинку культури творчої молоді «Автограф», напередодні вихідних відбувся святковий творчий звіт присвячений 25-й річниці відкриття закладу.

На ювілей завітало чимало гостей, серед них були й ті, хто мав безпосередньо відношення до створення першого в Україні Клубу творчої молоді.
Начальник міського управління культури 80-х років Елла Рушковська, якій (разом із комсомольськими активістами тих часів) і належить ідея відкриття такого клубу в Чернівцях, розповідала про те, як «всім миром» будували «Автограф», знаходили рідкісні на той час будівельні матеріали, музичну апаратуру, телевізори, меблі. З моменту відкриття клуб став найулюбленішим місцем зустрічі не тільки творчих особистостей, а й більшості чернівчан.
Перший клубний членський білет БКТМу отримав Народний артист Радянського Союзу відомий естрадний співак Йосиф Кобзон. Свої автографи в різний час тут залишили такі відомі актори та співаки як Руфіна Ніфонтова, Дмитро Гнатюк, Ян Табачник, Олександр Сєров, Костянтин Райкін, Микола Калягін, Володимир Талашко, Софія Ротару, Василь Зінкевич та ін.
В «Автографі» проходили перші в місті тематичні шоу – програми, авторські презентації, виставки-аукціони, благодійні акції, була започаткована стипендія імені Володимира Івасюка для творчо обдарованої молоді, яка, до речі, видається і по сьогоднішній день.
Начальник управління культури міської ради Григорій Волинець привітав директорів, які очолювали заклад в різні роки та розповів про роботу та здобутки сьогодення. Керівництво Будинку культури творчої молоді «Автограф» підготувало для всіх присутніх цікаву святкову програму, участь в якій взяли учасники творчих об’єднань клубу – співаки, танцюристи, поети, барди, багато з яких вже стали відомими за межами України.
Завершив програму інтелектуальний бій – гра «Брейн-ринг» між метрами клубу та гостями заходу.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення