Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У всіх медичних закладах Буковини з’явиться нова посада - керівник цивільного захисту

Як інформує заступник директора Департаменту ОЗ ЦЗН - начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації Сергій Савєльєв, 1 липня 2013 року набув чинності Кодекс цивільного захисту України.

Ним передбачено введення посад начальників штабів з цивільного захисту в установах, учбових закладах та на підприємствах із чисельністю персоналу понад 500 осіб. Щодо медичних закладів, то введення аналогічної посади передбачено у тих із них, де число працюючих і ліжко-місць є більшим від 200. У решті ці функції має виконувати інженер з питань цивільного захисту. Отож, відповідні штатні одиниці мають з’явитися у лікувально-профілактичних закладах області до кінця жовтня.  

Одним із головних обов’язків начальників штабів та інженерів із цивільного захисту є навчання персоналу правилам поведінки на випадок різноманітних надзвичайних ситуацій, розроблення детальної схеми евакуації тощо.

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення