Субота, 04 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинські студенти-медики взяли участь у конференції в Німеччині (фото)

Саме тому студенти нашого університету Євгенія Парастивюк, Ольга Гречко, Тарас Закутній, Леся Деренько, Руслан Савка, Іван Федак, Ігор Комаровський, інтерн Катерина Вілігорська і аспірант Ірина Козловська вирішили прийняти учать у 24 щорічній Європейській студентській медичній конференції в Берліні.

Цього року вона проходила упродовж 4-7 вересня і стала однією з найбільших біомедичних конференцій у всьому світі та однією з головних подій в університеті Шаріте.

Упродовж 5 днів всі поринули в студентське життя Берліна. З ранку до вечора відбувалися пленарні засідання, чергуючись з майстер-класами, такими як “Поради та рекомендації для успішної публікації вашої науково-дослідної роботи”, “Трансплантація органів”, “Ендоскопія”, “Штучне серце” та багатьма іншими на не менш цікавими темами. Також увазі студентів були запропоновані лекції знаних професорів.

Виступи ділилися на 2 великі групи: усні та стендові доповіді. Студенти Буковинського державного медичного університету представили свої праці дуже гідно, успішно відповідаючи на численні запитання колег і шановного журі.

Також, одна з відмінних рис даної конференції – це не просто дати можливість студентам усього світу представити свої роботи, а об’єднати всіх їх, таких різних, в одну дружну команду. І саме на це була спрямована культурно-масова програма. Учасників конференції ділили на різні групи, які потім змінювалися, і проводили екскурсії по основних пам’ятках, музеях міста і кожний день закінчувався організованою вечерею. Треба віддати належне організатором, жоден вечір не був схожий на попередній.

Євгенія Парастивюк, студентка медичного факультету №2

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення