Вівторок, 10 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині провели першу міжрайонну відеоконференцію лікарів (фото)

Відеоконференція лікарів Відеоконференція лікарів
www.guoz.cv.ua

В Чернівецькій області провели першу відеоконференцію за участю всіх районів області. 

Новітні технології не лише зекономили час лікарям районної ланки, оскільки їм не довелося їхати до Чернівців, а й допомогли залучити до участі у конференції максимальне число учасників. Екран і веб-камера були встановлені в активних залах всіх центральних районних лікарень, кожен з яких вщерть заповнили сімейні лікарі. Адже тема конференції була дуже актуальною. Її присвятили різним аспектам гіпертонічної хвороби, у тім числі – стану реалізації в області відповідного пілотного проекту.

Технологічним проривом назвав проведення першої в області відеоконференцію доктор медичних наук, завкафедрою БДМУ Віктор Тащук. За його словами, Буковина стала першим регіоном, де, слідом за загальноукраїнською відеоконференцією з питань гіпертонії, було проведено внутрішньообласну.

Головний позаштатний кардіолог області, головний лікар Чернівецького обласного клінічного каріологічного диспансеру Ірина Маковійчук повідомила, що станом на 1 жовтня в області налічувалося 241 120 хворих на гіпертонічну хворобу, з яких 67750 – це люди працездатного віку. Із загальної кількості хворих 223 188 осіб перебувають під диспансерним наглядом. Для поліпшення виявлення нових хворих в області провели близько 70 виїздів у села області спеціалізованих лікарських бригад. В області було відпрацьовано відповідні локальні протоколи, задля поліпшення організаційно-методичної допомоги сімейним лікарям для допомоги їм було залучено фахівців кафедри внутрішньої медицини БДМУ тощо.

Значна робота, проведена з метою успішної реаліазції в області пілотного проекту з гіпертонії, дала перші результати. Протягом року первинна інвалідність з причини серцево-судинних захворювань зменшилася в області з 1,1 до 0,6. Водночас І. Маковійчук акцентувала увагу лікарів на необхідності поліпшення роботи, зокрема щодо контролю за ефективністю призначеного хворим лікування, отримання ними прописаних ліків тощо. Адже, як підкреслює головний терапевт України Василь Нетяженко, маркером ефективності дії проекту є відсоток відшкодування за придбані в аптеках ліки. Відтак під час відеоконференції було заслухано як кращих у цьому плані, так і райони-аутсайдери.

Після принципової бесіди та окреслення шляхів виправлення ситуації професор В. Тащук прочитав лікарям області лекцію про сучасні методи діагностики й лікування гіпертонічної хвороби.

Фото

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 експерт
якюи ці суки ще би грошей не вимагали, а так = реклам і не більше!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення