Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинські кардіологи взяли участь в інтерактивній конференції

Нещодавно, 6 листопада відбулась інтерактивна конференція «Медично-соціальні питання лікування артеріальної гіпертензії в Україні». 

У ній взяли участь професор, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України з питань кардіології Ю. М. Сіренко, професор, провідний науковий співробітник відділу некоронарогенних захворювань О. Г. Несукай, професор, завідувач кафедри кардіології БДМУ В. К. Тащук, головний кардіолог Чернівецької області, головний лікар Чернівецького обласного кардіодиспансеру І. О. Маковійчук, а також лікарі Чернівецької, Тернопільської областей, міст Київ, Донецьк та Харків.

В он-лайн режимі були заслухані доповіді про стан діагностики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні та про новітні рекомендації Європейського товариства кардіологів стосовно сучасних методик її лікування. Опісля ці питання жваво обговорили в прямому ефірі. Під час конференції її учасники означили напрямки роботи лікарів-кардіологів та отримали важливу інформацію про методи лікування артеріальної гіпертонії.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення