Неділя, 31 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині Ушаков впроваджує програму «Здоров'я: 2020 - український вимір»

Одним із найважливіших пріоритетів державної політики України є збереження та зміцнення здоров’я нації шляхом формування здорового способу життя й підвищення доступності до якісної медичної допомоги. Саме на такі цілі спрямована загальнонаціональна програма «Здоров'я: 2020 - український вимір».

Програму з успіхом впроваджують у Чернівецькій області. Для ефективного її виконання велика увага зосереджена на розвитку та удосконаленню амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги – провідної ланки охорони здоров’я. Адже на неї покладено завдання вчасного виявлення та лікування захворювань, динамічного диспансерного спостереження за хворими, проведення профілактичних та реабілітаційних заходів, спрямованих на зниження захворюваності, інвалідності та смертності населення, формування здорового способу життя.

- Злагодженість роботи установ амбулаторно-поліклінічної допомоги, їх співпраця з іншими рівнями надання медичної допомоги (стаціонарами, жіночими консультаціями, екстреною медичною допомогою, МСЕК тощо), особливо на етапі реформування галузі, залежить від правильної, науково обґрунтованої і раціональної організації їхньої діяльності. Саме тому щомісяця на базі консультативної поліклініки ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» здійснюються семінари-навчання для керівників закладів амбулаторно-поліклінічної допомоги.

У проведенні семінарів беруть активну участь спеціалісти Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення ОДА, обласні позаштатні спеціалісти та науковці Буковинського державного медичного університету. На порядку денному навчань питання організації та управління установами охорони здоров’я, підвищення стандартів життя, покращення здоров’я населення, забезпечення рівного і справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості та контроль за нею, - інформує головний лікар ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Володимир Ушаков.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення