Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Товаристві Червоного Хреста мешканців Буковини вчать надавати долікарську допомогу

У Товаристві Червоного Хреста України в Чернівецькій області буковинці мають змогу пройти безкоштовні курси з надання долікарської допомоги.

Сюди щодня записуються дедалі більше охочих.

- Правильне надання медичної допомоги на догоспітальному етапі надзвичайно важливе. Понад 30% постраждалих можна врятувати, правильно надавши долікарську допомогу. Навчання населення краю цим навичкам допоможе зменшити смертність й інвалідизацію, - пояснює голова Товариства Червоного Хреста України у Чернівецькій області Тетяна Корнілович. – Заняття з надання долікарської медичної допомоги у нас тривають давно, проте велика кількість охочих опанувати ці навички почали звертатися нещодавно. Більшість мотивують таке своє бажання останніми подіями в державі.

Курси тривають в спеціально обладнаному класі. Як відзначає Тетяна Леонідівна, заняття проводять за міжнародними стандартами надання долікарської допомоги. Товариство Червоного Хреста в Чернівецькій області ще в 2011 році отримало сертифікат центру першої медичної допомоги Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця на проведення навчання щодо надання першої долікарської допомоги. Сертифікат передбачає 12-годинну та 24- годинну програми базового навчання та 48-годинну програму другого рівня. Після закінчення курсів та складання заліку учасники отримують сертифікати міжнародного зразка з логотипом центру першої медичної допомоги Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Навчають буковинців двоє інструкторів і тренер з надання долікарської допомоги. Свої знання і підготовку вони опановували завдяки участі в навчаннях партнерських національних товариств Червоного Хреста Австрії, Німеччини, Ізраїлю, Франції, Вірменії, Естонії.

- Серед наших відвідувачів люди різних професій і віку – від школярів до пенсіонерів. Курси передбачають навчання навичкам надання долікарської допомоги при травмах, кровотечах, опіках, утопленнях, а також найпростішим реанімаційним заходам. Це – знання, які необхідні кожному. Оскільки можуть знадобитися у будь-який момент, - каже інструктор з надання долікарської допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях Наталія Паньків.

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення