Субота, 22 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях експертна комісія постачальника перевіряє справність нових «швидких» та їх укомплектування (фото)

16 квітня, до Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прибули представники компанії-постачальника автомобілів швидкої медичної допомоги ПрАТ «НВО «Практика».

Метою візиту постачальників є введення в експлуатацію нових «швидких».

- Ця компанія отримувала автомобілі швидкої медичної допомоги й укомплектовувала їх необхідним обладнанням. На момент отримання автомобілів у столиці вся наявна в них техніка була опломбована. Ми не мали до неї доступу. Відповідно, перевірку її справності представники Центру не здійснювали. Для тестування обладнання та введення нових машин в експлуатацію до нас прибули представники компанії-постачальника. Протягом трьох днів вони мають завершити роботу. Крім огляду автомобілів, постачальники проведуть спеціалізовані навчання для бригад Центру, - розповідає директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

Представники «Практики» ретельно оглядають документацію та тестують обладнання. З кожного наявного в автомобілі швидкої медичної допомоги приладу знімають пломбу і перевіряють його справність. Опісля виписують гарантійний талон і видають акт на здійснення перевірки. Перевірка одного автомобіля займає понад 40 хвилин.

- Згідно з договорами і тендерною документацією, наша компанія зобов’язана ввести в експлуатацію поставлене медичне обладнання та провести тренінги для персоналу, який обслуговуватиме «швидкі». Ці автомобілі перевіряємо вже втретє. Двічі вони пройшли контроль у столиці, а останній раз перевіряємо їх вже на місці, - пояснює менеджер зі збуту медичної техніки ПрАТ «НВО «Практика» Ігор Шах.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення