П'ятниця, 13 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Медики Буковини піклуються про стан здоров’я переселенців із Криму

Зважаючи на ситуацію на Кримському півострові, до Чернівецької області постійно прибувають усе нові переселенці з Криму.

Причому, як повідомив головний спеціаліст Департаменту ОЗ ЦЗН Ігор Ілащук, їх кількість постійно зростає і на сьогодні складає майже 200 осіб. Аби жоден переселенець із Криму не залишився без медичної допомоги, працівники охорони здоров’я постійно контактують із Департаментом соціального захисту ОДА та волонтерськими організаціями, які опікуються ними. Тісна співпраця сприяє швидкому обміну інформацією та можливістю забезпечення належного рівня надання медичної допомоги.

Для організації медичного супроводу сім’ям, які виїхали з території Автономної Республіки Крим та Севастополя і тимчасово перебувають у Чернівецькій області, Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення розроблено низку заходів. Зокрема, створено реєстр усіх дітей-пересенеців, їм провели медичний огляд та взяли під спостереження лікарів-педіатрів і сімейних лікарів для надання, у разі потреби, медичної допомоги.

- Оскільки у реєстрі є три дитини-інваліди, їх скерували до органів соцзахисту для оформлення відповідної документації на отримання медичних пільг. Одній дитині оформлено медичний висновок дитини-інваліда. Дитина з числа переселенців, яка хворіє на цукровий діабет, забезпечена інсуліном. А буквально днями педіатри оглянули ще 13 новоприбулих дітей, які приїхали з АР Крим у складі двох сімей і розміщені в готельному комплексі «Мрія», - продовжує І. Ілащук.

Також медики створили реєстр вагітних жінок-переселенців. Чотири вагітні кримчанки отримали консультацію головного акушер-гінеколога управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, їх взяли на облік у жіночій консультації № 2 обласного центру.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення