Субота, 07 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Відомий лікар Совва назвав бізнес колишнього партнера "кишеньковим" та звинуватив його у "чорній" заздрісті

Анатолій Совва Анатолій Совва
www.bukpravda.cv.ua

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшов лист-відповідь від Анатолія Совви на звинувачення Олега Демянишина.

Більше про звинувачення Демянишина по відношенню до Совви можна прочитати Директор центру лікування зору заявив, що конкурент хоче знищити його бізнес з "допомогою" прокуратури?

Відповідь на заву Демянишина О.Г. від 08.04.14. Думка іншої сторони.

Трудова біографія лікаря Совва А.І.:

Совва Анатолiй Iгоревич закiнчив лiкувальний факультет Чернiвецького Державного медичного iнституту в 1989 роцi. Iнтернатуру пройшов в Київськiй обласнiй клiнiчнiй лiкарнi в 1989 - 1990 рр.

Пiсля проходження iнтернатури працював лiкарем-офтальмологом в Броварськiй ЦРЛ, а також по сумiсництву в очному вiддiленнi Київської ОКЛ.

З 1991 року познайомився з відомим офтальмологом С. Федоровим, який суттєво вплинув на формування молодого офтальмолога А. Совви. З 1991 року Совва працював лiкарем-офтальмологом I мiськоi лiкарнi м. Чернiвцi. Та вже в 1992 році став завiдуючим очним вiддiленням I мiської лiкарнi. За сумісництвом працював в приватному офтальмологічному центрі «Буковинамедсервіс», директор та власник Кучурян О.Г., там вперше познайомився з заступником Кучуряна О.Г. паном Демянишином О.Г. Важливо зазначити, що Кучурян О.Г. та Демянишин О.Г. ні коли не мали жодної медичної освіти. Та до роботи в «Буковинамедсервис» пан Демянишин був безробітним та був звичайним «валютчиком» займався купівлею та продажем валюти. Єдиний лікар офтальмолог в приватному офтальмологічному центрі «Буковинамедсервіс» був Совви А.І. Після конфлікту організованого Демянишином О.Г. проти Кучуряна О.Г. організація «Буковинамедсервіс» в 1994 році розпалась.

В 1994 році Совва Анатолій Ігорович та Демянишин Олег Григорович створили ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» кожен з яких в статутному фонді має рівні частки по 50%, що на момент створення складало по 600 000 грн.

Вони ж залишаються учасниками (засновниками) цього товариства і на сьогоднішній день. З 1994 року Совва А.І. працював директором та головним лiкарем Регіонального Центру “Мікрохірургія Ока”. В 1995 році Совва А.І. передав повноваження директора Демянишину О.Г.

Тобто з 1995 року, по теперішній час директором даного товариства є Демянишин О.Г. Совва А.І. був головним лікарем та провідним оперуючим хірургом до 2007 року.

На початку 2000-х років товариство придбало приміщення по вул.Гагаріна,21Б, провело його реконструкцію (будівля навпроти залізничного вокзалу), закупило медичне обладнання та інвентар та відкрило в ньому клініку мікрохірургії ока. Товариство досить успішно працювало, проводило сотні операцій, отримувало прибутки.

Перша афера – «захват Оптик»: В 2005 році пан О.Г.Демянишин таємно від партнера А.І. Совва почав переоформатувати спільний бізнес «Оптика» на свою дружину Ірину Демінишину, та сина Олександра. Рейдерський захват «ПрофіОптика» (мережа магазинів оптики) вийшов дуже простим шляхом, зареєструвавши назву як власну торгову марку, та переоформивши договори оренди магазинів на родичів. В 2007р. році внаслідок конфлікта організованого О.Г.Демянишиним та в зв’язку з різними поглядами по організаційним та господарським питанням А.І. Совва припинив спільну з ним роботу в ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» однак при цьому продовжував залишатися повноцінним засновником цього товариства.

Соввва А.І., взявши значні кредити та інші запозичення, разом з ентузіастами іншими лікарями створив з нуля «Клініка мікрохірургії ока АS». При цьому більша частина медичного персоналу самостійно пішла разом з Соввою до цієї нової клініки.

О.Г.Демянишиним продовжував працювати в ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» в приміщенні навпроти залізничного вокзалу, при цьому не виплачуючи дивіденди Совві А.І. належні згідно закону.

Друга афера – «крадіжка»: Використовуючи ситуацію про масове звільнення медичного персоналу та Совви А.І., п. Демянишин швидко зробив інвентаризацію по який балансова вартість майна суттєво зменшилась. Одночасно Демянишин написав заяву про «крадіжку», звинувативши вже колишнього головного лікаря. Проводились слідчі дії, але ніякого вкраденого обладнання не знайшли у Совви А.І.., кримінальна справа була закрита за відсутністю складу злочину. Мета Демянишина була одна - зменшити долю власника ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» Совва А.І.

Третя афера – «нове підприемство» з старою назвою: В 2007 році О.Г.Демянишин створює нове підприємство з тотожною назвою «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» та отримує ідентичну печатку. Але в цьому підприємстві вже 100% власник О.Г.Демянишин. Антимонопольний комітет України порушив справу та заборонив діяльність так званого медичного центру. Яка була мета створення тотожного підприємства О.Г.Демянишиним не важко здогадатись.

Четверта афера – «пошук рейдера»: О.Г.Демянишин починаючи з 2008 року масово пише заяви до ОДА та інших контролюючих органів про нібито «рейдерський захват» ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока». Збирається комісія, проводяться перевірки, проводять слідчі дії, але ніяких фактів рейдерства ніхто не вбачає.

Пьята афера – «единий власник спільного бізнесу»: В 2008 році в Реєстраційній палаті робиться протизаконна спроба О.Г.Демянишиним виключити Совва А.І. з складу ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» за допомогою підробленого протоколу зборів засновників. Однак Державний реєстратор Михайлова Н.І. відмовляє в таких реєстраційних змінах. Демянишин не зупиняється та організовує серію позовів до Адміністративних судів, які йому також відмовляють та визнають його дії як незаконні.

Звісно протягом всього цього часу, з 2007 року та по сьогоднішній час, ніяких дивідендів Демянишин не виплачує.

Починаючи з 2007р. Совва намагався шляхом переговорів вирішити питання з Демянишиним про поділ ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» або виплату йому Демянишиним ринкової вартості 50% товариства.

Однак Демянишин відмовився вирішувати будь-які питання поділу чи виплат та фактично, користуючись тим, що він є директором, володіє печаткою та правом підпису, одноосібно узурпував все підприємство. Відмовився в подальшому надавати Совві і будь-яку інформацію про діяльність товариства, фінансову звітність, не допускає його до приміщень товариства, до управління та контролю за товариством, не говорячи вже про виплату якихось дивідендів. З 2008р. спір між учасниками з приводу поділу товариства почав вирішуватися в судах, який триває і до сьогодні.

Шоста афера – «единий власник – ніби-то вийшло…»: Розуміючи, що в ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» Демянишин лишається засновником лише на 50%, а інші 50% належать Совві, і відповідно прибутки від діяльності товариства так само мають ділитися в пропорції 50/50, Демянишин в 2008 році створив кишенькове підприємство Приватне підприємство «Клініка мікрохірургії ока «Ваш зір», яке зареєстрував на свого родича – рідного брата дружини Ірини Демянишиної Олексія Царьова.

Починаючи з 2008р Демянишин фактично перевів всю діяльність ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» на це Приватне підприємство «Ваш зір». Все майно, а також приміщення за адресою Гагаріна, 21Б, використовуються лише цим підприємством, всі доходи «осідають» також лише на цьому підприємстві. Реклама, якою переповнені ЗМІ, лише також Приватного підприємства «Ваш зір». При цьому це приватне підприємство працює в приміщенні клініці ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока», фактично безоплатно використовує приміщення товариства, всю матеріально-технічну базу товариства, послуги на цьому ПП «Ваш зір», надають працівники товариства, фактично керує ним також Демянишин. Тобто ПП «Ваш зір» фактично є підприємством - паразитом на базі ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока». Натомість по фінансовій звітності товариства «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» жодних доходів від діяльності не відображається, а лише збитки.

Афера сьома – кримінальна «Великий комбінатор» розуміючи, що рано чи пізно необхідно буде все ж таки виділити чи виплатити Совві 50% в майні ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока», вирішив самостійно, без обов’язкового рішення зборів засновників на яких він володіє лише 50% голосів, переоформити будівлю клініки навпроти залізничного вокзалу на своє «кишенькове» ПП «Ваш зір» та фактично позбавити Совву його законних майнових прав.

Демянишин зробив декілька спроб через деякі «найправосудніши» суди зробити таке переоформлення, однак такі рішення судів в подальшому вищими судовими інстанціями були скасовані як незаконні. В 2012році Демянишин склав ряд фіктивних документів про ніби-то існуючу заборгованість ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» перед ПП «Ваш зір» в сумі 330 тис грн. та перед якимось мешканцем м. Житомир в сумі 200 грн., мовчки ПП «Ваш зір» подало позов до суду м. Житомир (щоб ніхто не знав ані про розгляд цієї справи, ані про винесене рішення) та в першому ж судовому засіданні, без залучення до участі в справі Совви як учасника товариства, уклали мирову угоду по якій, ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» передало у власність ПП «Ваш зір» в рахунок цієї ніби-то заборгованості половину будівлі клініки навпроти залізничного вокзалу. Якщо порахувати, то виходить, що продажна вартість квадратного метра приміщення клініки за цією угодою складала біля 570 грн.! В подальшому таке «правосудне» судове рішення про затвердження мирової угоди було скасовано вищестоящими судовими інстанціями, на суддю подано скаргу про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Звісно, що вказані відносини вже вийшли за межі цивільно-правових, та перейшли в площину кримінально-правових. Тому Совва змушений був звернутися до правоохоронних органів по факту підробки документів, перевищення службових повноважень директором Демянишиним та спроби незаконного заволодінням Демянишиним майном товариства.

В 2013р. було порушене кримінальне провадження, яке триває на сьогоднішній день. Щоб припинити об’єктивне розслідування О.Г.Демянишин задіював свої зв’язки в колишній владі.

Розуміючи, що за вказані дії слід буде відповідати в кримінально-правовому порядку, «вирішувати» питання про гальмування кримінальної справи в правоохоронних органах в нових реаліях стало напевне важко. Зараз триває звичайна процедура перевірки фактів, залучення незалежних експертів.

Демянишин намагається створити піар компанію для уникнення від такої відповідальності, вказуючи:

- про ніби-то утиски його підприємницької діяльності,

- про рейдерське захоплення товариства його учасником Соввою (хоча учасник який має 50% у статутному фонді товариства є співвласником цього товариства та не може бути рейдером апріорі!)

- про корумпованих правоохоронців вказуючи, що один з адвокатів Улінець О.Є., який колись нетривалий період часу епізодично приймав участь про даній справі, нещодавно був призначений на посаду в Генеральну прокуратуру і впливає на хід слідства (хоча він, ще до цього призначення припинив з Соввою адвокатські відносини та немає жодного сосунку до слідства, яка проводиться відділом по боротьбі з економічною злочинністю при УМВС в Чернівецькій області)

- про прояви конкурентної боротьби Совви.

Хоча це більш схоже на «чорну» заздрість Демянишина до успіхів свого колишнього партнера та товариша. Після 2007 року колектив під керівництвом Совва А.І. став лідером медичної галузі, про що свідчить багато нагород та відзнак. Президентом України Совві А.І. за вклад в медичну галузь та особисті досягнення в 2008 році присвоєно почесне звання Заслужений Лікар України. Совва А.І. успішно захистив Кандидатську диссертацію та в 2014 році отримав наукову ступень кандидат медичних наук. Також Совва А.І. в 2014 році присвоено звання Доктора філософії. Совва А.І. з 2007 року є членом американської та европейської асоціації офтальмологів. Сьогодні в Мережі офтальмолог гічних центрів Анатолія Совви проводиться більше 25000 обстежень та більше 3500 операцій щорічно. Успіх талановитого лікаря заважає «кишеньковому» бізнесу пана Демянишина. Ще й законні майнові права змушують «великого комбінатора» використовувати ЗМІ для власних меркантильних інтересів.

Сьогодні стало модним звертатись до ЗМІ з «сенсаціями», чим й намагався скористатись пан О.Г.Демянишин скликавши «прес-конференцію журналістів та телеканалів». Жоден телеканал не зацікавився нібито «сенсаційною інформацією» від пана О.Г.Демянишина.

Отже, суть питання полягає виключно в матеріальній площині, а саме в небажанні Демянишина, жити за законом та враховувати законні права колишнього партнера. Демянишин ухиляється від проведення чесного розподілу спільного бізнесу ТОВ «Регіональний центр «Мікрохірургія ока» та на його думку таким способом піднімає рейтинг вже свого власного «кишенькового» бізнесу.

Заради цього Демянишин готовий йти навіть на відвертий кримінал.
 

Оцінити матеріал:
(11 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +6 Ослепший
Позвонил в регистратуру в клинику AS (Совва), девушка судя по ответам даже не знает где работает. Насчет 3500 операций в год, как то настораживает! Совва стахановец? Работа по ленинскому принципу?,-когд а количество переходит в качество!
И не на публику-купил хрусталик за 12000грн. (катаракта), а вставили за 5000грн.! Вот вам и Совва!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Петро
Замовна стаття.А журналіст має бути грамотним (Пьята афера – «единий власник ).Стидно за газету.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Чернівчанин
Якщо Совва хоче чесного росподілу бізнесу, то чому про такий розподіл не звернеться до суду, а влаштовує рейдерські захоплення і "замовляє" кримінальне переслідування? Схоже той Совва жулік. І моя бабуся в нього лікувалась, то до сих пір жаліється на його хришталик та саму операцію. Він не лікує, а калічить. Шахрай - одним словом.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Василий
Ой, та ладно заливать, прям не прикасаемые все. Едва осилил до конца - много букв. Не знаю че там между правыми и левыми, но пару лет назад в клинике АС (кажется так называлась) поставили маме диагноз и настаивали на операции, чисто случайно перепроверились в областной государственной больнице - диагноз не подтвердился. До сих пор все гуд. Вывод сами сделаете насчет честности? Это то что я знаю точно, соответственно ни слову написанному в этой статье я не верю! Бабковыколачива ние
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Ганна
Народ! Всі ми знаємо як здобувались всі ці звання, хто платить – той і “заслужений”, така у нас країна! Совва не лікар! Совва – ділок від медицини! Гроші єдиний його принцип! Його технологія – приходить людина, їй кажуть: “…ви втрачаєте зір, ТЕРМІНОВО потрібна операція…”, людина лякається, ведеться, проводиться операція і все… потім довести її необхідність НЕМОЖЛИВО – кришталики ж видалені! Ідеальна схема! Геніальна знахідка! Можна ж було лікувати, але це ж зовсім не ті гроші! Браво! Народ, до кого завгодно, тільки не до Совви!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Турист
Подтверждаю - у Соввы сразу на завтра затаскивают на операцию! Обязательно проверяйте и вдругом месте тоже!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення