П'ятниця, 03 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Всього 5% буковинців відмовляється від щеплень

Як відзначила заступник начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Поліщук, протягом останніх трьох років показники, які характеризують здоров’я дітей області, стабільні.

Щодо структури захворюваності, то на першому місці традиційно хвороби органів дихання, на другому – травної системи, на третьому – ендокринної або захворювання шкіри й підшкірно-жирової клітковини.

За словами Марії Поліщук, загалом рівень дитячої захворюваності та інвалідності у Чернівецькій області майже на 10% менший, ніж в середньому по Україні. Хоча показники за окремими нозологіями, наприклад, гіперплазій щитовидної залози I ступеня, що пов’язано з дефіцитом йоду у природному середовищі регіону, традиційно дещо вищі.
Якщо брати за визначник пробу Руф’є, то діти основної групи складають 30%, а ще стільки ж мають лише дуже незначні відхилення від норми. Отож, більшість маленьких буковинців генетично готові бути здоровими, проте малорухомий спосіб життя, детренованість, що з часом негативно позначається на здоров’ї, сьогодні залишається великою проблемою, розв’язати яку може насамперед сім’я. «Наскільки батьки уважні до дитини сьогодні, чому її вчать, чи не нехтують найбільш дрібними застудами - настільки здоровою вона буде з віком», - відзначила посадовець.

 Кажучи про ситуацію із щепленням дітей, Марія Поліщук відзначила, що, на жаль, вакцинація стала значним чином темою маніпуляцій в інформаційному просторі країни, що завдає значної шкоди як здоров’ю окремих людей, так і суспільству загалом. За її словами, легковажити, відмовляючись від щеплень проти, приміром, дифтерії, правця, поліомієліту небезпечно не лише для здоров’я дитини, але й її життя.
Цифри відмов від профілактичних щеплень у нашій області невеликі - в середньому вони складають 5%.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Владислав
По-моєму це тільки 1/100 реальної інформації. На щеплення ніхто не ходить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення