Середа, 08 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинські акушер-гінекологи вдосконалювали знання он-лайн (фото)

За ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика, Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України та за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА в області відбувся науково-практичний семінар із міжнародною участю «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги».

У форматі телемосту у семінарі змогли взяти участь не тільки лікарі-акушер-гінекологи Чернівецької області, а й Хмельницької, Івано-Франківської та Закарпатської. Тільки на Буковині участь в он-лайн семінарі взяли близько сотні лікарів.

Під час семінару учасники мали змогу почути виступи провідних фахівців акушерства та гінекології України. Вони дізналися чимало нової інформації про сучасні методи лікування та діагностики гінекологічних захворювань, про ведення вагітних із хворобами крові, а також взяли участь в аналізі конкретних важких клінічних випадків тощо.

В цілому акушер-гінекологи схвально відгукуються про цей захід. «Великий плюс, що побувати на лекціях провідних фахівців України можна, не відриваючись від дому. Раніше, щойно випадала нагода, брала участь у подібних семінарах. Однак для цього доводилося їхати в інші регіони, що забирало багато часу та завдавало чимало клопоту», - каже лікар-акушер гінеколог гінекологічного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні Альона Романова.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення