Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

До навчання сімейних лікарів Буковини області залучають іноземних спеціалістів (фото)

До навчання сімейних лікарів Буковини області залучають іноземних спеціалістів (фото)
www.bukmed.cv.ua

З метою підвищення професійних знань та кваліфікаційного рівня для лікарів загальної практики – сімейної медицини Буковини відбулась науково-практична конференція «Сучасні аспекти імунопрофілактики та імунотерапії у дітей».

Здійснювався захід за ініціативи Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Буковинського державного медичного університету та Асоціації сімейних лікарів області. У конференції взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Любов Крикливець, в.о. завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ Лариса Сидорчук, доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини Семен Білецький та лікарі загальної практики зі всієї області.

- Науково-практичні конференції для лікарів загальної практики – сімейної медицини проводимо раз на 2-3 місяці. Вони необхідні для підвищення їхнього професійного рівня. Завдячуючи Буковинському державному медичному університету та кафедрі сімейної медицини, сімейні лікарі мають змогу отримувати нову цікаву та, що найважливіше, потрібну для роботи інформацію. А під час цієї конференції вони отримали також можливість он-лайн спілкування з професором, завідувачем кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфредом Майером. Це вперше до навчання сімейних лікарів Чернівецької області було залучено іноземного спеціаліста, - відзначила Л. Крикливець.

Крім он-лайн лекції «Сімейна медицина в Європі – профіль, навчання, дослідження, практика» М. Майера, у рамках конференції прозвучала низка виступів наукових співробітників БДМУ. Про сучасні аспекти імунопрофілактики та імунотерапії у дітей присутнім розповіла кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини БДМУ Лариса Мельничук. З цікавістю сімейні лікарі слухали доповідь завідуючої пульмонологічним відділення ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», головного позаштатного пульмонолога Департаменту ОЗ, доктора медичних наук Світлани Коваленко-Ратушняк. А на завершення Лариса Сидорчук поінформувала лікарів про медичну допомогу хворим на грип у світлі нового уніфікованого клінічного протоколу.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення