Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Фахівці й студенти БДМУ поцікавилися думкою чернівчан стосовно вакцинації (фото)

Фахівці й студенти БДМУ поцікавилися думкою чернівчан стосовно вакцинації (фото)

Як інформує прес-служба Буковинського державного медичного університету, у рамках Європейського тижня імунопрофілактики співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ разом зі студентами провели опитування серед майже 700 мешканців м. Чернівці.

Була розроблена анкета з умовною назвою «ЩЕПЛЕННЯ: «ЗА» І «ПРОТИ», за допомогою якої проаналізовано інформованість населення стосовно вакцинації, а також виявлені найпоширеніші джерела отримання інформації про неї.

Про особисту зацікавленість проблемою імунопрофілактики респондентів свідчить те, що 35% опитуваних отримують інформацію з інтернету. Більшість опитаних (69%) позитивно ставляться до планової вакцинації. Аналіз причин, через які частина опитаних не стала її прибічником (тобто тих, хто декларував негативну позицію або вагався з відповіддю), виявив, що переважали сумніви щодо якості препаратів, технологій зберігання, транспортування (31%), недоліки в організації процесу вакцинації (8%) та сумніви щодо кваліфікації медперсоналу й якості медичного обладнання (6%).

Практичну користь проведеного опитування організатори вбачають у тому, що отримані результати використовуватимуться для врахування думки громадян та наголошення на необхідності зосереджувати зусилля медиків і педагогів на профілактичних програмах з формування здорового способу життя та підвищення власної відповідальності за здоров’я із залученням до їх реалізації студентів медичних навчальних закладів, представників громадських організацій, волонтерів.

Фото

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення